WYKONANIE PRZEBUDOWY SCHODÓW ZEWNĘTRZNYCH W OBIEKTACH ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH 21/2/21
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187468
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187468/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 14:08
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d647958-f5bb-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6340005301
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187468 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE PRZEBUDOWY SCHODÓW ZEWNĘTRZNYCH W OBIEKTACH ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH 21/2/21
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289035
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-055
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@sum.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sum.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sum.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE PRZEBUDOWY SCHODÓW ZEWNĘTRZNYCH W OBIEKTACH ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH 21/2/212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d647958-f5bb-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187468
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010888/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Dostosowanie schodów zewnetrznych Zakładów Teorii Medycyny SUM w Katowicach do zgodności z obowiązującymi przepisami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138733/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP/TP/21/2/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 169373,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie przebudowy schodów zewnętrznych do segmentu C3 Zakładów Teorii Medycyny Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Medyków 18 w Katowicach-Ligocie.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45262310-7 - Zbrojenie
45262522-6 - Roboty murarskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45431000-7 - Kładzenie płytek
4.5.5.) Wartość części: 138693,43 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAKIET NR II Wykonanie przebudowy schodów zewnętrznych do Domu Studenta nr 1 w Katowicach, przy ul. Medyków 12a (wg dokumentacji projektowej Dom Studenta nr 2 w Katowicach, przy ul. Medyków 12b – oznaczenie w projekcie pochodzą sprzed zmiany administracyjnej),
Wykonanie rozbiórki schodów do segmentu A1 Zakładów Teorii Medycyny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zlokalizowanych przy ul. Medyków 18
w Katowicach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45262310-7 - Zbrojenie
45262522-6 - Roboty murarskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45431000-7 - Kładzenie płytek
4.5.5.) Wartość części: 30680,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca do oferty załączył elektronicznie podpisany skan wymaganych kosztorysów, jednak plik zawiera wyłącznie strony nieparzyste dokumentów. Brakujące informacje cenowe z kosztorysów uniemożliwiają założone w postępowaniu kosztorysowe rozliczenie realizacji zamówienia oraz potwierdzenie zgodności z wymaganym zakresem zamówienia, a brakujące elementy oferty nie podlegają uzupełnieniu.
Wobec powyższego oferta nr 1 podlega odrzuceniu (w zakresie pakietów nr 1 i 2)
na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, gdyż jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
Odrzucenie jedynej oferty złożonej w postępowaniu skutkuje unieważnieniem postępowania na podstawie art. 255 pkt 2 Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca do oferty załączył elektronicznie podpisany skan wymaganych kosztorysów, jednak plik zawiera wyłącznie strony nieparzyste dokumentów. Brakujące informacje cenowe z kosztorysów uniemożliwiają założone w postępowaniu kosztorysowe rozliczenie realizacji zamówienia oraz potwierdzenie zgodności z wymaganym zakresem zamówienia, a brakujące elementy oferty nie podlegają uzupełnieniu.
Wobec powyższego oferta nr 1 podlega odrzuceniu (w zakresie pakietów nr 1 i 2)
na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, gdyż jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
Odrzucenie jedynej oferty złożonej w postępowaniu skutkuje unieważnieniem postępowania na podstawie art. 255 pkt 2 Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |