PRZEBUDOWĘ BUDYNKU RATUSZA W RAMACH ZADANIA „DOSTOSOWANIE OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ DLA POTRZEB MIESZKAŃCÓW MIASTA GORLICE I POWIATU GORLICKIEGO WRAZ Z PRZEBUDOWĄ CIĄGU KOMUNIKACYJNEGO”
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186586
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186586/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 10:03
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95a414c5-fa78-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186586 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWĘ BUDYNKU RATUSZA W RAMACH ZADANIA „DOSTOSOWANIE OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ DLA POTRZEB MIESZKAŃCÓW MIASTA GORLICE I POWIATU GORLICKIEGO WRAZ Z PRZEBUDOWĄ CIĄGU KOMUNIKACYJNEGO”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 3551252
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/4943701.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWĘ BUDYNKU RATUSZA W RAMACH ZADANIA „DOSTOSOWANIE OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ DLA POTRZEB MIESZKAŃCÓW MIASTA GORLICE I POWIATU GORLICKIEGO WRAZ Z PRZEBUDOWĄ CIĄGU KOMUNIKACYJNEGO”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95a414c5-fa78-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186586
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000932/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Dostosowanie dostępności segmentu "B" dla osób niepełnosprawnych w ramach "Budowy przejścia pomiędzy segmentami budynku Ratusza"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00146037/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 521690,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przebudowy budynku Ratusza
w ramach zadania „Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej dla potrzeb mieszkańców
Miasta Gorlice i Powiatu Gorlickiego wraz z przebudową ciągu komunikacyjnego”, których
zakres obejmuje:
1) budowę pochylni dla niepełnosprawnych od wejścia z Placu Kościelnego,
2) budowę windy w segmencie B Urzędu Miasta wraz z jej obudową płytą g-k ogniową, płytą
OSB, styropianem grafitowym o grubości 14 cm (EPS 70 λ=0,035 W/m*K) z wykończeniem
zbrojonym tynkiem silikatowo - silikonowym (dostosowaną do elewacji budynku B) z
wykonaniem dwóch imitacji okien, wraz z dostawą i montażem dźwigu według parametrów
wynikających z dokumentacji opisanej w ust. 1.3.,
3) remont korytarza na pierwszym piętrze budynku B – dojście do łazienek: szpachlowanie ścian
i sufitu z ich malowaniem, przerobieniem w niezbędnym zakresie instalacji elektrycznej,
wymiana dwóch sztuk drzwi wraz z ościeżnicami oraz ułożenie posadzki z płytek gresowych –
rzut pomieszczenia wg załącznika nr 9 do SWZ - Rzut pierwszego piętra budynku B,
Ogłoszenie nr 2021/BZP 00080457/01 z dnia 2021-06-11
2021-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
4) remont / zapewnienie prawidłowej wielkości pomieszczeń sanitarnych dla niepełnosprawnych
na poziomie I i II piętra w budynku B wraz z ich wyposażeniem w biały montaż, elektryczne
podumywalkowe ogrzewacze wody oraz wszelkie niezbędne akcesoria łazienkowe (np. suszarki
do rąk, lustra, uchwyty, dozowniki do mydła, itp.),
5) montaż / wymianę wewnętrznej stolarki drzwiowej (10 szt. - łazienki, 1 szt. EI 60 w przejściu
między budynkami, 2 szt. drzwi w powstałym korytarzu przejściowym dla niepełnosprawnych w
budynku B, 1 szt. drzwi do pom. magazynowego w piwnicy oraz 2 szt. w korytarzu prowadzącym
do łazienek na pierwszym piętrze budynku B – j.w.),
6) przełożenie drzwi wewnętrznych przy wejściu do windy na parterze,
7) wykonanie wentylacji pomieszczeń sanitarnych,
8) demontaż pomieszczenia socjalnego w pomieszczeniu, w którym będzie wydzielone przejście
między segmentami A i B w budynku B (rys. P1 ze zmianami – zał. nr 5 do SWZ),
9) wydzielenie korytarza przejściowego w budynku B dla osób niepełnosprawnych przez budowę
ścianki działowej z naświetlami (wg. rys. P1 ze zmianami – zał. nr 5 do SWZ),
10) wykonanie pomieszczenia socjalnego w pomieszczeniu o którym mowa w pkt. 8) i 9),
11) budowę przejścia pomiędzy budynkami A i B Urzędu Miasta wraz z wykonaniem ścianki
działowej oraz budową pochylni – wg projektu stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ.
Wykończenie przewiązki Wykonawca winien wykonać z uwzględnieniem rzutów aranżacji
stanowiących załącznik nr 8 do SWZ,
12) wykonanie niezbędnych instalacji wchodzących w zakres zamówienia.
1.2. Oprócz robót wymienionych w ust. 1.1. i określonych w dokumentacji o której mowa w ust.
1.3. wykonawca wykona przedmiot umowy z uwzględnieniem następujących uwarunkowań:
1) instalacje elektryczne w wydzielonym korytarzu, pokoju biurowym i socjalnym oraz przejściu
między budynkami należy wykonać z wykorzystaniem istniejącej instalacji.
2) wszystkie wymiary konstrukcji dźwigu wykonawca winien dostosować do typu zastosowanego
dźwigu windowego.
3) Wykonawca winien przy wykonaniu zadania uwzględnić zmiany wynikające z obowiązujących
przepisów i norm.
4) na obiekcie będą prowadzone równolegle przez innego wykonawcę roboty budowlano –
instalacyjne związane termomodernizacją budynków A i B Urzędu Miasta Gorlice, w związku z
tym przy wykonaniu robót instalacyjno – budowlanych należy uwzględnić wytyczne zakresu prac
teromodernizacyjnych planowanych równolegle do realizacji niniejszego zadania oraz zapewnić
uczestnictwo kierownika budowy w radach budowy dla robót prowadzonych równolegle na
obiekcie celem koordynacji działań. 1.3. Dokumentacja opisująca przedmiot zamówienia:
1) Projekt budowlany „Dostosowanie dostępności segmentu B dla osób niepełnosprawnych w ramach „Budowy przejścia pomiędzy segmentami budynku Ratusza” – zał. nr 1 do SWZ,
2) Decyzja pozwolenia na budowę nr 45/2018 z dnia 22.01.2018 roku znak: AB.6740.794.2017 – zał. nr 2 do SWZ,
3) Rysunek 19 ze zmianami – zał. nr 3 do SWZ,
4) Rysunek K5 ze zmianami – zał. nr 4 do SWZ,
5) Rysunek P1 ze zmianami – zał. nr 5 do SWZ,
6) Rysunek K1 ze zmianami – zał. nr 6 do SWZ,
7) Rysunek wykonawczy pochylni między budynkami A i B UM Gorlice – zał. nr 7 do SWZ,
8) Rzuty z aranżacji wnętrz w zakresie przewiązki – zał. nr 8 do SWZ,
9) Rzut pierwszego piętra budynku B – zał. nr 9 do SWZ,
10) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – zał. nr 10 do SWZ,
11) Tabela kryteriów nazw własnych użytych w opisie zamówienia – zał. nr 11 do SWZ.
12) Charakterystyka techniczna dźwigu osobowego – zał. nr 21 do SWZ
1.4. Przedmiary robót:
1) Przedmiar robót budowano sanitarnych – zał. nr 12 do SWZ,
2) Przedmiar robót branży elektrycznej – zał. nr 13 do SWZ,
stanowią element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia i ze względu na ryczałtowy
charakter wynagrodzenia nie będą stanowiły podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a
Wykonawcą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 745000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 745000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 745000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjno Handlowe "OTECH" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 008095649
7.3.3) Ulica: ul. Dukielska 83
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 745000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |