Przebudowa drogi Glina-Jatne na odcinku od km 0+746 do km 0+ 846
GMINA CELESTYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186822
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186822/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 11:14
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26d69c8d-0cb7-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5321057650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186822 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi Glina-Jatne na odcinku od km 0+746 do km 0+ 846
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CELESTYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Regucka 3
1.5.2.) Miejscowość: Celestynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 789 70 60 wew. 114
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@celestynow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.celestynow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi Glina-Jatne na odcinku od km 0+746 do km 0+ 8462.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26d69c8d-0cb7-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186822
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001831/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Przebudowa drogi Glina-Jatne na odcinku od km 0+746 do km 0+ 846
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170044/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZPiFZ.271.56.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 271638W znajdującej się na działce ewidencyjnej nr 357 pomiędzy miejscowościami Glina-Jatne, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi Glina- Jatne”.
2. Przebudowa drogi polegać będzie na wykonaniu nawierzchni jezdni i pobocza
z kruszywa na odcinku od km 0+746 do km 0+846 o długości 100 mb w zakresie:
1) roboty rozbiórkowe, ziemne, przygotowawcze;
2) wymiana istniejącego przepustu;
3) wykonanie podbudowy w tym: podbudowa z mieszanki kruszyw związanych cementem Rm= 2,5 MPa, warstwa gr. 15 cm, warstwa dolna podbudowy
z mieszanki kruszywa niezwiązanej 0/63 o grubości po zagęszczeniu 15cm, warstwa górna podbudowy z mieszanki z kruszywa niezwiązanej 0/31,5 o grubości po zagęszczeniu 8 cm;
4) wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki z kruszywa niezwiązanej 0/31.5, warstwa górna o grubości po uwałowaniu 10 cm.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja będąca załącznikami do niniejszej SWZ:
1) dokumentacją projektową,
2) specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,
4. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 6 do SWZ.
UWAGA!!! Załączona do postępowania dokumentacja projektowa obejmuje całościową realizację inwestycji polegającej na przebudowie drogi gminnej nr 271638W Jatne – Janowiec i drogi gminnej nr 271629W Glina – Dyzin od km 0+477,74 do km 1+455,68, zaś zakres postępowania o udzielenie zamówienia publicznego nr RIZPiFZ.271.56.2021 pn. „Przebudowa drogi Glina - Jatne” obejmuje tylko zakres wskazany w ust. 1 i ust. 2 powyżej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
zgodnie z treścią SWZ Ofertę należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 września 2021 r. do godziny 11:00. We wskazanym terminie do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |