„Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 166012G w miejscowości Kistowo”
Gmina Sulęczyno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186611
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186611/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 10:13
- Lokalizacja
- Sulęczyno, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bc1797a-f511-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5891589065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186611 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 166012G w miejscowości Kistowo”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sulęczyno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675072
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kaszubska 26
1.5.2.) Miejscowość: Sulęczyno
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-320
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suleczyno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suleczyno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/suleczyno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 166012G w miejscowości Kistowo”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bc1797a-f511-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186611
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017442/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Kistowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136569/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Kistowo. Zakres prac do wykonania w ramach przebudowy obejmuje m. in.: wykonanie prac rozbiórkowych, przygotowawczych, przeróbkowych, mechaniczne ścinanie 4 szt. drzew w warunkach utrudnionych z frezowaniem pniaków oraz oraz rozdrabnianiem gałęzi, krzewów i pędów, ułożenie nawierzchni jezdni z płyt Yomb, fragmentowo z kostki betonowej oraz z mieszanki mineralno – biutmicznej, obustronnie okrawężnikową opornikiem wtopionym na ławie betonowej z oporem, montaż 1 lamy solarnej, wykonanie 2 progów zwalniających.
Projektowane parametry techniczne drogi:
długość projektowanego odcinka – 565,30 mb
szerokość pasa jezdni – 3,5 m ( nawierzchni asfaltowej 3,6m)
szerokość poboczy – 0,75 m
szerokość pasa jezdni na odcinku z mijankami – 5,0 m
ilość mijanek – 1
jezdnia z elementów prefabrykowanych żelbetowych i betonowych (płyty wielootworowe i opornik betonowy) oraz na łączeniach z kostki betonowej na podsypce cem.-piaskowej.
odwodnienie powierzchniowe
KONSTRUKCJA :
nawierzchnia z płyt żelbetowych wielootworowych 100x75x15,2 z betonu C25/30
podsypka piaskowa – 10 cm
wzmocnienie podbudową z KŁSM – 23 cm
oporniki betonowe 12x25 cm z betonu C25/30 na ławie betonowej C12/15
pobocza z KŁSM 0-31,5 mm – gr 12 cm ( odcinkowo z kostki betonowej gr 8 cm)
UWAGA:
Zamawiający przekaże Wykonawcy 1392 szt. płyt YOMB w dniu przekazania terenu budowy.
Po stronie Wykonawcy pozostanie 1181 szt. które należy przyjąć do obliczenia ceny oferty.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, projekt zmiany stałej organizacji ruchu oraz przedmiar robót, które stanowią załączniki nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 549950,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 561250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 549950,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Cygert Julita
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6922059542
7.3.3) Ulica: Świerkowa 6
7.3.4) Miejscowość: Gowidlino
7.3.5) Kod pocztowy: 83-341
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 549950,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |