Budowa systemu monitoringu i instalacji oświetleniowej Palmiarni Poznańskiej oraz Parku im. Thomasa Woodrowa Wilsona wraz z dowiązaniem budynku Palmiarni do sieci metropolitalnej miasta Poznania
Miasto Poznań - Palmiarnia Poznańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186856
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186856/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 11:25
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-488f1e82-a342-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186856 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa systemu monitoringu i instalacji oświetleniowej Palmiarni Poznańskiej oraz Parku im. Thomasa Woodrowa Wilsona wraz z dowiązaniem budynku Palmiarni do sieci metropolitalnej miasta Poznania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Palmiarnia Poznańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632383931
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. J. Matejki 18
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-767
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@palmiarnia.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.palmiarnia.poznan.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.poznan.pl/bip/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa systemu monitoringu i instalacji oświetleniowej Palmiarni Poznańskiej oraz Parku im. Thomasa Woodrowa Wilsona wraz z dowiązaniem budynku Palmiarni do sieci metropolitalnej miasta Poznania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-488f1e82-a342-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186856
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00038060/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 budowa systemu monitoringu i instalacji oświetleniowej w palmiarni i parku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00038702/07
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PDT-01/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1751151,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie systemu monitoringu i instalacji oświetleniowej Palmiarni Poznańskiej oraz Parku im. Thomasa Woodrowa Wilsona wraz z dowiązaniem budynku Palmiarni do sieci metropolitalnej miasta Poznania.
Zakres zamówienia obejmuje budowę:
a) sieci telekomunikacyjnej kanalizacji kablowej wraz ze studniami telekomunikacyjnymi;
b) sieci kabli światłowodowych stanowiących medium transmisyjne dla sygnałów monitoringu oraz teleinformatycznych;
c) punktów kamerowych;
d) przyłączy elektrycznych dla potrzeb monitoringu wizyjnego.
Zakres zamówienia obejmuje modernizację istniejącej sieci elektroenergetycznej:
a) instalacji oświetlenia zewnętrznego terenu Parku im. T. W. Wilsona,
b) instalacji oświetlenia zewnętrznego terenu zaplecza Palmiarni Poznańskiej,
c) budowę kabli zasilających punkty kamerowe.
Park Wilsona oraz budynki Palmiarni Poznańskiej wpisane są do rejestru zabytków nieruchomych pod numerem A232, 147/Wlkp/A. Budynek przy ul. Matejki 59 wpisany jest to do rejestru zabytków nieruchomych pod numerem A380.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45232332-8 - Telekomunikacyjne roboty dodatkowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1999102,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2651921,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1999102,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FBSerwis SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272676062
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-204
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zastrzega możliwość zlecenia podwykonawcom części prac wchodzących w zakres zamówienia z wyłączeniem koordynacji i kierowania pracami w ramach generalnego wykonawstwa.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1999102,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |