Sandomierz Collegium Gostomianum (XVII w.) odwodnienie i nawierzchnia placu, drenaż budynku, części zewnętrzne instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

Powiat Sandomierski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00187271
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00187271/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-21 13:23
Lokalizacja
Sandomierz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-230dc739-e636-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8641823946
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty odwadniająceRoboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

Wykonawcy

1 przyznane

SZYMON MIERZWATrześń, PL · lot 0
317 550 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187271 z dnia 2021-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Sandomierz Collegium Gostomianum (XVII w.) odwodnienie i nawierzchnia placu, drenaż budynku, części zewnętrzne instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sandomierski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 34

1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 644 10 10, 15 644 11 11

1.5.8.) Numer faksu: 15 832 28 29

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.sandomierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiat.sandomierz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.powiat.sandomierz.pl/index.php?id=23

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sandomierz Collegium Gostomianum (XVII w.) odwodnienie i nawierzchnia placu, drenaż budynku, części zewnętrzne instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-230dc739-e636-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187271

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004408/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Sandomierz Collegium Gostomianum (XVII w.) odwodnienie i nawierzchnia placu, drenaż budynku, części zewnętrzne instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118308/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie odwodnienia i nawierzchni placu, drenażu budynku, części zewnętrznych instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej budynku
1 Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum (XVII w.) w Sandomierzu polegającego na:
1) wykonaniu systemu zabezpieczającego zabytkowy budynek Collegium Gostomianum
w Sandomierzu przed czynnikami destrukcyjnymi ze strony wód opadowych;
2) wymianie, nieszczelnych zewnętrznych instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej (studnie, ruraż) - od strony skarpy wschodniej;
3) wymianie, montażu (po remoncie / wymianie instalacji kanalizacji) nowej kostki brukowej - od strony skarpy wschodniej;
4) wymianie, przebudowa drenażu i studzienek rewizyjnych;
5) wymianie odwodnienia linowego zbyt małej retencji - od strony elewacji zachodniej.
6) Opracowanie dokumentacji wykonawczej-technicznej dla w/w zakresu wraz uzgodnieniem jej z konserwatorem zabytków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232452-5 - Roboty odwadniające

45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 317550,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 317550,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 317550,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROF.-BUD Szymon Mierzwa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672067368

7.3.3) Ulica: Trześń, ul. Strażacka 24

7.3.4) Miejscowość: Gorzyce

7.3.5) Kod pocztowy: 39-432

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 317550,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane