Przebudowa i rozbudowa ZSP w Lenartowicach – etap I
Miasto i Gmina Pleszew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187471
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 14:09
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b476afb3-d7ed-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6080074221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187471 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa ZSP w Lenartowicach – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Pleszew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 74 28 300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pleszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pleszew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i rozbudowa ZSP w Lenartowicach – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b476afb3-d7ed-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000660/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa i rozbudowa ZSP w Lenartowicach (etap I)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099626/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.042.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1105387,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 – Remont ZSP w Lenartowicach – zadanie obejmuje roboty budowlane w następującym zakresie:a) Branża budowlana:
roboty rozbiórkowe - wykucia ościeżnic drzwiowych, rozebranie ścianek działowych z cegły, okładzin stropów z płyt gipsowo-kartonowych, odbicie tynków wewnętrznych, skucie płytek ściennych i posadzkowych w łazienkach, rozbiórka wykładzin, podłóg ślepych, legarów,
roboty murarsko–tynkarskie – wykonanie przesklepień otworów, uzupełnienia ścian lub zamurowanie otworów w ścianach, ścianek z płyt gipsowo – kartonowych wraz z izolacją cieplną i przeciwdźwiękową, tynków wewnętrznych,
roboty stolarskie - wykonanie ślepej podłogi na legarach ułożonych krzyżowo z płyt mfp, wymiana elementów schodów drewnianych – stopnic i podstopnic oraz spocznika z drewna dębowego,
roboty malarskie i wykonanie okładzin – wykonanie okładzin stropów płytami gipsowo – kartonowymi, gładzi gipsowych na ścianach i sufitach, malowanie ścian i sufitów, wyłożenie fragmentów ścian płytami meblowymi w kolorach: zielonym, granatowym, białym oraz płytą drewnopodobną, zamontowanie listew z płyty meblowej w kolorze czarnym oraz drewnopodobnym, wyłożenie pasów ścian pomiędzy drzwiami oraz innych powierzchni imitacją cegły malowanej w kolorze granatowym, wyłożenie ścian wykładziną homo – i heterogeniczną (kolorystyka wg projektu) oraz tapetą (o wzorze zgodnym z projektem), wykonanie napisów, informujących o numerze i przeznaczeniu pomieszczenia, z folii samoprzylepnej białej naklejanych na płytę meblową w kolorze czarnym (element w kształcie okręgu fi 50 cm), wykonanie okładzin w łazienkach z płytek ceramicznych, przyklejenie luster,
roboty posadzkarskie – wykonanie podkładów betonowych wraz z izolacjami, wyrównanie posadzek masą samopoziomującą, ułożenie wykładzin winylowych heterogenicznych o minimalnej grubości 2,00 mm oraz o wzmocnionej odporności na ścieranie: o wzorze drewna i lastryka, w kolorze drewnopodobnym i granatu, montaż listew przypodłogowych w kolorze czarnym wykonanych z materiału odpornego na wodę, wyłożenie posadzek w łazienkach płytką gresową wymiarach 20 x20 cm,
wymiana stolarki drzwiowej na drzwi wewnętrzne przylgowe w kolorze białym oraz drzwi wewnętrzne EI 60 aluminiowe przymykowe p-poż.
stolarka okienna istniejąca PCV do zachowania - przewiduje się naklejenie na szyby szprosów pcv o szer. 6 cm (z obu stron).
b) Branża sanitarna:
demontaż istniejących instalacji,
wymiana wewnętrznej instalacji wody zimnej i ciepłej,
wymiana instalacji kanalizacyjnej,
instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami płytowymi i głowicami termostatycznymi,
instalacja wentylacji wyciągowej w pomieszczeniach sanitarnych.
c) Branża elektryczna:
demontaż istniejącej instalacji,
wymianę wewnętrznej linii zasilającej,
tablice rozdzielcze,
instalacja oświetlenia wewnętrznego,
instalacja oświetlenia awaryjnego,
instalacja gniazd wtykowych, uziemiającą i połączeń wyrównawczych,
instalacja ochrony od porażeń,
instalacja teletechniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych
44220000-8 - Stolarka budowlana
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 812087,79 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 - Dostawa i montaż systemu wentylacji - dostawa i montaż systemu wentylacji typu „respireco” w trzech salach przedszkolnych na parterze oraz w klasie na piętrze - 6 szt.4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 155788,86 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 3 - Dostawa i montaż mebli oraz innego wyposażenia - dostawa wyposażenia wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach w budynku szkoły w Lenartowicach. Opis wraz z wykazem wyposażenia wg załącznika nr 1d do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne
4.5.5.) Wartość części: 137511 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 899620,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 899620,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 899620,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BARTEZ Rafał Mintus
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 300658523
7.3.3) Ulica: Grab 42a
7.3.4) Miejscowość: Grab
7.3.5) Kod pocztowy: 63-304
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 899620,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie w części dotyczącej Zadania nr 2 podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125460 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125460 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125460 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207076,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207076,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207076,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRONUS POLSKA Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146196211
7.3.3) Ulica: Ordona 2A
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-237
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207076,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |