Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach województwa kujawsko-pomorskiego w podziale na dwie części.

Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00187047
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00187047/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-21 12:21
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61c3504f-0ecc-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9561969536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie sygnalizacji drogowejRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187047 z dnia 2021-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach województwa kujawsko-pomorskiego w podziale na dwie części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich, ul. Dworcowa 80, 85-010 Bydgoszcz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9561969536

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 80

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-010

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 523705717

1.5.8.) Numer faksu: 523705716

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdw-bydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdw-bydgoszcz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/503999

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach województwa kujawsko-pomorskiego w podziale na dwie części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61c3504f-0ecc-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187047

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001873/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Poprawa BRD

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170315/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDW.N4.361.45.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 347167,03 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. W zakres niniejszego zadania wchodzą w szczególności następujące elementy robót:
2.1 Dla części 1: Zaprojektowanie i wybudowanie sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych zlokalizowanym na DW 241 w km 74+002 w m. Paterek:
A. Etap I Opracowanie dokumentacji projektowej:
a) opracowanie dokumentacji projektowej sygnalizacji świetlnej w ciągu ulicy Kcyńskiej (droga wojewódzka nr 241) w miejscowości Paterek na istniejącym przejściu dla pieszych w km 74+002 - spełniającej wymogi rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 roku w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz. U. z 2019 r., poz. 2311 z późn. zm.).
b) opracowanie projektu przyłącza energetycznego do projektowanej sygnalizacji świetlnej na podstawie warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej jakie Wykonawca otrzyma od dostawcy energii elektrycznej.

B. Etap II Budowa sygnalizacji zgodnie z opracowanym projektem:
Realizacja robót drogowych i branżowych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową i uzgodnieniami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5.1. – dot. części 1 i 5.2. – dot. części 2 oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3.1. – dot. części 1 i 3.2. – dot. części 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej

4.5.5.) Wartość części: 189989,59 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. W zakres niniejszego zadania wchodzą w szczególności następujące elementy robót:
Dla części 2: Poprawa bezpieczeństwa drogi wojewódzkiej nr 268 w m. Wieniec, gmina Brześć Kujawski:
a) zmiana rowu otwartego na rurociąg Ø 400 z PEHD klasy SN8;
b) budowa chodnika o szerokości 1,50 m;
c) przebudowa zjazdu publicznego;
d) likwidacja istniejącego zjazdu publicznego wraz z przepustem;
e) ustawienie obrzeża betonowego o wymiarach 8x30;
f) ustawienie opornika betonowego o wymiarach 12x25;
g) ustawienie krawężnika najazdowego betonowego o wymiarach 15x22;
h) ustawienie krawężnika betonowego o wymiarach 15x30;
i) wykonanie studni przykrawężnikowych wraz z osadnikiem;
j) podłączenie wpustów do projektowanego rowu krytego;
k) likwidacja istniejącego przejścia dla pieszych;
l) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego;
m) montaż wysięgnika wraz z montażem aktywnych znaków D-6 oraz lampą błyskową
U-35 koloru żółtego, zasilanych panelami fotowoltaicznymi;
n) montaż barier U-12a;
o) rozbiórka istniejącego chodnika

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5.1. – dot. części 1 i 5.2. – dot. części 2 oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3.1. – dot. części 1 i 3.2. – dot. części 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 157177,44 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane