"Wykonanie badań batymetrycznych wraz z opracowaniem operatów wodnoprawnych i uzyskaniem decyzji umożliwiających prowadzenie robót bagrowniczych na rzece Wiśle w podziale na części”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187385
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-21 13:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pomiarów batymetrycznych
Wykonawcy
3 przyznane
BARTŁOMIEJ SZENDOŁBielsko-Biała, PL
40 836 PLNBARTŁOMIEJ SZENDOŁBielsko-Biała, PL
40 836 PLNBARTŁOMIEJ SZENDOŁBielsko-Biała, PL
45 879 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.