Modernizacja Izby Przyjęć Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187213
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187213/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 13:04
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-995a8e70-f123-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8132902117
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187213 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Izby Przyjęć Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690271233
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-026
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 178526253
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wspr@wspr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wspr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Izby Przyjęć Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-995a8e70-f123-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187213
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002424/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja izby przyjęć WSPR w Rzeszowie ul. Poniatowskiego 4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132787/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSPR-DT/3113/4/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 450788,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja izby przyjęć Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Adres: ul. Poniatowskiego 4, 35-026 Rzeszów.
Zakres rzeczowy całości zadania obejmuje:
- Modernizację pomieszczeń zabiegowych i socjalnych oraz toalet Izby Przyjęć,
- Modernizacja korytarza, schodów oraz wejścia do Izby Przyjęć,
- Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
- Modernizacja oświetlenia,
- Modernizacja podjazdu do Izby Przyjęć,
- Zakup niezbędnego wyposażenia oraz mebli na potrzeby Izby Przyjęć,
- Modernizacja instalacji elektrycznej Izby Przyjęć,
- Wymiana klimatyzacji,
- Utylizację materiałów.
Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się i zaakceptowania obowiązującą u Zamawiającego procedurę organizacyjno- techniczną zawartą w dokumencie „Wytyczne organizacyjno-techniczne dla wykonawców zewnętrznych prowadzących roboty na terenie WSPR w Rzeszowie” będącą załącznikiem nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262522-6 - Roboty murarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć 554 469,98 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty (cena najkorzystniejszej oferty wynosi 737 312,79 zł).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 737312,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 737312,79 PLN
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |