Przebudowa odcinka sieci kanalizacji deszczowej i rowu od ul. Przemysłowej do Śrutowego Dołka

Miasto Piotrków Trybunalski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00186844
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00186844/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-21 11:20
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7256b8e5-def2-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7712798771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO-BUDOWLANE ZETPRI-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
1 676 695,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186844 z dnia 2021-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka sieci kanalizacji deszczowej i rowu od ul. Przemysłowej
do Śrutowego Dołka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Piotrków Trybunalski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pasaż Karola Rudowskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@piotrkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piotrkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/piotrkow_tryb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa odcinka sieci kanalizacji deszczowej i rowu od ul. Przemysłowej
do Śrutowego Dołka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7256b8e5-def2-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186844

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001274/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa odcinka sieci kanalizacji deszczowej i rowu od ul. Przemysłowej do Śrutowego Dołka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107816/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZ.271.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1135912,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Roboty drogowe:
• Roboty przygotowawcze
• Roboty rozbiórkowe
• Odtworzenie konstrukcji jezdni
• Odtworzenie konstrukcji jezdni nieulepszonej
• Odtworzenie chodnika i zjazdów
• Czasowa organizacja ruchu
Roboty inżynieryjne:
• Roboty ziemne
• Roboty montażowe – kanały grawitacyjne WIPRO DN800, DN600, DN400. PVC SN8 400, 250, 200
• Studnie , studnie osadnikowe,
• Wpusty,
• Roboty montażowe – rowy,

Roboty zieleniarskie:
• Odtworzenie trawników

Dodatkowe wymagania dla zadania:
1) W dniu zgłoszenia gotowości do odbioru końcowego, Wykonawca ma obowiązek przekazania Zamawiającemu kompletu dokumentów odbiorowych.
2) Zamawiający dopuszcza stosowanie innego typu osprzętu i wyposażenia niż w dokumentacji pod warunkiem zachowania tych samych danych technicznych i standardów jakościowych elementów wskazanych dokumentacją.
3) Zapewnienia pełnej obsługi geodezyjnej z inwentaryzacją powykonawczą włącznie, na koszt własny.
4) Przeprowadzenia niezbędnych badań wynikających z przepisów i prawa budowlanego, w tym badań natężenia oświetlenia.
5) Wykonawca będzie odpowiadać za wszelkie spowodowane przez jego działania uszkodzenia instalacji na powierzchni ziemi i urządzeń podziemnych wykazanych w dokumentach przekazanych mu przez Zamawiającego.
6) Wykonawca w czasie trwania rękojmi na własny koszt dokona raz w roku przeglądu wykonanej inwestycji, z powiadomieniem odpowiednich instytucji, a następnie protokół z przeglądu dostarczy Zamawiającemu. W przypadku stwierdzenia wad, Wykonawca będzie zobowiązany do niezwłocznego przestąpienia do ich usunięcia i czas naprawy nie powinien przekroczyć 14 dni od wykonania przeglądu. Po usunięciu należy ponownie wykonać przegląd i dostarczyć go do Zamawiającego.
Na trzy tygodnie przed upływem terminu udzielonej rękojmi Wykonawca, na własny koszt dokona przeglądu końcowego, z powiadomieniem odpowiednich instytucji, w tym Zamawiającego. Po jego zakończeniu Wykonawca niezwłocznie dostarczy Zamawiającemu protokół z przeglądu.
2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.
3. CPV (Wspólny Słownik Zamówień):
45231300-8 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4. Zamawiający nie przewiduje skorzystać z opcji.
5. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań, tj.: roboty montażowe kanalizacji deszczowej.
6. Zamawiający wymaga zatrudnienia na umowę o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących następujące czynności związane z realizacją zamówienia, tj.: roboty montażowe kanalizacji deszczowej.
7. Informacje dotyczące weryfikacji i uprawnień zamawiającego opisane są w §5, §14 projektowanych postanowień umowy, stanowiącej CZĘŚĆ III SWZ.
8. Zamawiający nie przewiduje:
1) odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej lub
2) sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego.
9. Zamawiający nie zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz inni wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych, w szczególności wskazane w art. 94 ust. 1 pkt 1 – 10 ustawy Pzp.
10. Nie dokonano podziału zamówienia na części z powodu:
1) Realizacja zadania przez różnych wykonawców, według podziału na różne branże skutkowałoby powstaniem kolizji niemożliwych do wyeliminowania lub uniemożliwiających prawidłową realizację zadania. Roboty w poszczególnych branżach wykonywane są jednocześnie i wzajemnie od siebie zależą,
co zapewnia spójność realizacji.
2) W przypadku podziału czas wykonania robót byłby nieracjonalnie wydłużony,
co miałoby wpływ na zwiększenie kosztów inwestycji.
3) W przypadku występowania usterek zaistniałby problem ustalenia odpowiedzialności wykonawców za różne części zamówienia i jej egzekucji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1676695,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2997400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1676695,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane ZETPRI-EKO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590032840

7.3.3) Ulica: ul. Gliniana 20

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Tryb.

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1676695,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2021-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane