„Remont izolacji przeciwwilgociowych ścian piwnic budynku Sądu Rejonowego w Staszowie – Etap 1”
Sąd Okręgowy w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186902
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186902/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 11:39
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3dbe6541-fe87-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6571839041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186902 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont izolacji przeciwwilgociowych ścian piwnic budynku Sądu Rejonowego
w Staszowie – Etap 1”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322293
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Seminaryjska 12a
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-372
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kielce.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kielce.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl/czs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont izolacji przeciwwilgociowych ścian piwnic budynku Sądu Rejonowegow Staszowie – Etap 1”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3dbe6541-fe87-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186902
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011843/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont izolacji przeciwwilgociowych ścian piwnic budynku Sądu Rejonowego w Staszowie, ul. Kościuszki 2 - Etap 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150253/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26-3/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 334513,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu izolacji przeciwwilgociowych ścian piwnic budynku Sądu Rejonowego w Staszowie ul. Tadeusza Kościuszki 2, zgodnie z dokumentacją projektową sporządzoną przez Tuxbel Engineering Sp. z o.o., Pl. Wolności 2/6A, 61-736 Poznań. Prace remontowe polegać będą na wykonaniu wtórnej izolacji przeciwwilgociowej pionowej i poziomej metodą iniekcji strukturalnych wraz z wymianą tynków wewnętrznych na tynki renowacyjne, wykonaniu wokół budynku opaski z kostki brukowej oraz niezbędnych robót towarzyszących.
Przedmiot zamówienia szczegółowo określony został w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ, obejmującej:
− Ekspertyzę techniczną ustalającą przyczyny zawilgocenia ścian piwnic budynku Sądu Rejonowego w Staszowie oraz wytyczne napraw,
− Projekt budowlano-wykonawczy remontu izolacji p/wilgociowych ścian piwnic budynku Sądu Rejonowego w Staszowie,
− Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
− Schematyczny rysunek określający zakres przedmiotu zamówienia,
− Przedmiar robót
Dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ obejmuje swoim zakresem wszystkie zewnętrzne ściany piwnic budynku Sądu Rejonowego w Staszowie, natomiast przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie izolacji przeciwwilgociowych metodą iniekcji na wybranych ścianach zewnętrznych budynku oraz ścianach zewnętrznej klatki schodowej (najbardziej newralgiczne i zdegradowane części wskazane w ekspertyzie) – oznaczonych na schematycznym rysunku określającym zakres przedmiotu zamówienia.
Wskazuje się nadto, iż udostępniony przedmiar robót ma wyłącznie charakter pomocniczy co oznacza, iż Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania wszelkich prac przewidzianych do realizacji w ramach zakresu przedmiotu niniejszego zamówienia, zawartych w dokumentacji projektowej, a nie ujętych w przedmiarze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 411451,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 411451,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 411451,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ECOFAIR sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525-22-96-847
7.3.3) Ulica: Emilii Plater 18
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-688
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 411451,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |