„Modernizacja Domów Kultury na terenie Gminy Bobowa wraz z ich doposażeniem w niezbędny sprzęt”
Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187279
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187279/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 13:24
- Lokalizacja
- Bobowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59b6b0f3-fc20-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7382129965
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187279 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Domów Kultury na terenie Gminy Bobowa wraz z ich doposażeniem w niezbędny sprzęt”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 21
1.5.2.) Miejscowość: Bobowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-350
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183514300 wew.37
1.5.8.) Numer faksu: 183514300 w 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bobowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bobowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bobowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja Domów Kultury na terenie Gminy Bobowa wraz z ich doposażeniem w niezbędny sprzęt”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59b6b0f3-fc20-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187279
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011449/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Modernizacja domów kultury na terenie gminy Bobowa wraz z ich doposażeniem w niezbędny sprzęt
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148785/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiGK.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 277201,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty modernizacyjne i remontowe , wraz z zakupem wyposażenia meblowego , rolet okiennych , zakupem , dostawą i montażem systemów alarmowych , zakupem dostawa i montażem monitoringu , oraz zakupem dostawa i montażem klimatyzatora tj.
I.1 Wykonanie placu postojowego przy Domu Kultury w m. Brzana
Wymiana części zniszczonego ogrodzenia przy Domu Kultury w m. Brzana
I.2 . Utwardzenie przed scena amfiteatru przy Domu Kultury w m. Wilczyska
Modernizacja estrady amfiteatru przy domu kultury w Wilczyskach
I.3. Modernizacja domu kultury w Stróżnej
II.1. Zakup dostawa i montaż wyposażenia meblowego w domu kultury w Stróżnej
II.2. Zakup i montaż wyposażenia meblowego w domu kultury w Sędziszowej
II.3. Zakup, dostawa i montaż rolet okiennych do domu kultury w Sędziszowej
III.1 Zakup , dostawa i montaż systemów alarmowych do 5-u Domów Kultury tj w m.
Brzana, Wilczyska, Stróżna , Sędziszowa , Siedliska
III.2. Zakup , dostawa i montaż monitoringu do domu kultury w Sędziszowej
IV.1. Zakup , dostawa , i montaż klimatyzatora
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
35121700-5 - Systemy alarmowe
39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu przetargowym w terminie do dnia 30.08.2021 r. do godz. 9.00 wpłynęła jedna oferta: KAPIBARA Sp. z o.o. Sp. komandytowa, ul. Floriana 7, 44-190 Knurów, woj. śląskie na kwotę 812 379,92 zł. W oparciu o art. 255 ust 3. ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych oferta została odrzucona, ponieważ przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia tj. kwotę 300 000,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 812379,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 812379,92 PLN
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |