Realizacja inwestycji pn.: „Droga powiatowa nr 2744E Zgoda – Psary”.

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W ŁOWICZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00187407
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00187407/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-21 13:54
Lokalizacja
Łowicz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e19e0d9c-ead4-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8341557848
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO DROGOWYCH W ŁOWICZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJamno, PL · lot 0
520 894,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187407 z dnia 2021-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja inwestycji pn.: „Droga powiatowa nr 2744E Zgoda – Psary”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W ŁOWICZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750152189

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 173/175

1.5.2.) Miejscowość: Łowicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdit.lowicz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://biuletyn.abip.pl/pzdit.lowicz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pzditlowicz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja inwestycji pn.: „Droga powiatowa nr 2744E Zgoda – Psary”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e19e0d9c-ead4-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187407

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009619/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 "Droga powiatowa nr 2744E Zgoda - Psary"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123810/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZDiT.3421.08.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 649607,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: Droga powiatowa nr 2744E Zgoda - Psary.

2. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację drogi powiatowej nr 2744E Zgoda – Psary na odcinku od km 0+318 do km 1+818 w ramach zadania pn.: „Droga powiatowa nr 2744E Zgoda – Psary”, przewidzianej do realizacji w ramach modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

3. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa etapy:
1) Etap I: odcinek drogi powiatowej nr 2744E, na odcinku Zgoda - Psary od km 0+000 do km 0+924 długości 924mb. Obejmuje on wykonanie następujących robót:
a) miejscowe poszerzenie jezdni na łukach, mijankach oraz w celu uzyskania docelowej szerokości jezdni wg konstrukcji:
• ułożenie warstwy odsączającej grub. 10cm,
• ułożenie warstwy z mieszanki stabilizowanej C3/4 grub. 15cm,
• ułożenie podbudowy z kruszywa łamanego C90/3 grub. 10cm,
b) uzupełnienie istniejącej nawierzchni kamiennej warstwą kruszywa łamanego średnio 10cm w celu uzyskania podbudowy,
c) poszerzenie istniejącej jezdni asfaltowej do min. 3,5m szerokości na początkowym odcinku pomiędzy skrzyżowaniami,
d) wykonanie nakładki asfaltowej na istniejącej jezdni asfaltowej na początkowym odcinku pomiędzy skrzyżowaniami:
• ułożenie warstwy wyrównawczej z mieszanki AC16W w ilości 75 kg/m2,
• ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki AC11S grubości 3 cm.
e) wykonanie nakładki asfaltowej na przygotowanej podbudowie z kruszywa łamanego:
• ułożenie warstwy wiążącej z mieszanki AC16W grubości 4 cm,
• ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki AC11S grubości 3 cm.
f) remont poboczy poprzez:
• ścięcie istniejących poboczy na głębokość oraz szerokość umożliwiającą uzupełnienie poboczy szerokości 0,75 z kruszywa łamanego 0/31.5 warstwą grubości 10cm.
2) Etap II: odcinek drogi powiatowej nr 2744E, na odcinku Zgoda - Psary od km 0+924 do km 1+818 długości 894mb. Obejmuje on wykonanie następujących robót:
a) miejscowe poszerzenie jezdni na łukach, mijankach oraz w celu uzyskania docelowej szerokości jezdni wg konstrukcji:
• ułożenie warstwy odsączającej grub. 10cm,
• ułożenie warstwy z mieszanki stabilizowanej C3/4 grub. 15cm,
• ułożenie podbudowy z kruszywa łamanego C90/3 grub. 10cm,
b) uzupełnienie istniejącej nawierzchni kamiennej warstwą kruszywa łamanego średnio 10cm w celu uzyskania podbudowy,
c) wykonanie nakładki asfaltowej na przygotowanej podbudowie z kruszywa łamanego:
• ułożenie warstwy wiążącej z mieszanki AC16W grubości 4 cm,
• ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki AC11S grubości 3 cm.
d) remont poboczy poprzez:
• ścięcie istniejących poboczy na głębokość oraz szerokość umożliwiającą uzupełnienie poboczy szerokości 0,75 z kruszywa łamanego 0/31.5 warstwą grubości 10cm.

4. Szczegółowy zakres prac do wykonania określa: dokumentacja projektowa, składająca się z projektu budowlanego, projektu wykonawczego, przedmiaru robót oraz informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, a także specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 520894,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 696471,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 520894,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8341824864

7.3.3) Ulica: m. Jamno

7.3.4) Miejscowość: Łowicz

7.3.5) Kod pocztowy: 99-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 520894,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-13
2021-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane