Przebudowa drogi powiatowej nr K1928 Myślenice – Wiśniowa od km 6+406 do km 7+593 i od km 8+136 do km 8+506 w miejscowości Trzemeśnia i Zasań, Gmina Myślenice
Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187581
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187581/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 14:33
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49a005c1-e9f7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6811693856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187581 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr K1928 Myślenice – Wiśniowa od km 6+406 do km 7+593 i od km 8+136 do km 8+506 w miejscowości Trzemeśnia i Zasań, Gmina Myślenice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351571742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Myślenice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-myslenice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-myslenice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https:/www.zdp-myslenice.pl htttps:/www.miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna powiatu
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarząd dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr K1928 Myślenice – Wiśniowa od km 6+406 do km 7+593 i od km 8+136 do km 8+506 w miejscowości Trzemeśnia i Zasań, Gmina Myślenice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49a005c1-e9f7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187581
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121840/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-9/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2440000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dwóch odcinków drogi powiatowej nr K1928 w miejscowości Trzemeśnia i Zasań, o łącznej długości ok. 1,5 km, polegająca na przebudowie pobocza na chodnik z kostki, przebudowie pobocza utwardzonego na zatokę autobusową, przebudowie zjazdów, poboczy, odwodnienia i wykonaniu kanału technologicznego.
Rodzaje robót wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia:
- roboty przygotowawcze – roboty pomiarowe, ścinanie drzew, karczowanie zakrzaczeń,
- roboty rozbiórkowe – rozbiórka chodnikó w, przepustów i ścianek czołowych, rozbiórka zjazdów wraz z wywiezieniem gruzu, cięcie piłą nawierzchni,
- odwodnienie drogi – montaż studzienek ściekowych i studni rewizyjnych, rurociągów kanalizacyjnych, wykonanie drenażu z rur prefabrykowanych oraz przykanalików,
- chodniki, zjazdy – roboty ziemne, montaż krawężników i obrzeży, wykonanie podbudowy, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej, montaż ścieku przykrawężnikowego, wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką min.-bit., oczyszczenie i skropienie nawierzchni, wykonanie nawierzchni z mieszanek min.-bit. w-wa ścieralna,
- roboty wykończeniowe – przebudowa rowów z wyprofilowaniem dna i skarp, wykonanie ubezpieczania płytami ażurowymi typu „Krata”, wykonanie ubezpieczenia skap z pustaków szalunkowych zalewanych betonem, przebudowa ogrodzenia z segmentami na słupkach betonowych, wykonanie pobocza, skropienie pobocza emulsją, narzut z kamienia łamanego, przełożenie kostki na zjazdach, humusowanie i obsianie skarp, montaż barierki ochronnej,
- wykonanie kanału technologicznego.
Szczegółowy zakres robót zawarty jest w dokumentacji oraz kosztorysie, które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1820000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1978935,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1820000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe JANDA Janina Duda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 737-000-81-67
7.3.3) Ulica: Łostówka 271
7.3.4) Miejscowość: Mszana Dolna,
7.3.5) Kod pocztowy: 34-730
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1820000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |