Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. ,,Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno – wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji elektrycznej”
Gmina Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194457
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00194457/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 11:41
- Lokalizacja
- Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e42d77d4-0988-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6931940518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczne
Wykonawcy
2 przyznane
FRANCISZEK TOMASZEWSKIGóra, PL · lot 0
60 024 PLNKAMIL ROGASIKGóra, PL · lot 1
61 165,97 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194457 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.
,,Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno – wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji elektrycznej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 655443641
1.5.8.) Numer faksu: 655432658
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gora.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.,,Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno – wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji elektrycznej”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e42d77d4-0988-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194457
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001042/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji elektrycznej"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164151/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.86.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 116791,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1 - roboty rozbiórkowe, wymiana stolarkiPrzedmiot zamówienia dla cz. 1 obejmuje wykonanie kolejnego etapu robót budowalnych w branży budowlanej zadania w następującym zakresie:
b. budowlana: roboty rozbiórkowe – rozbiórka przybudówki na ścianie szczytowej budynku, wykucie ościeżnic drewnianych, podokienników, montaż stolarki okiennej i drzwiowej.
Zakres robót budowlanych:
Roboty rozbiórkowe – m.in. rozebranie ścian – 4,125 m3, wykucie z muru ościeżnic drewnianych – szt.8, rozebranie elementów stropów drewnianych – 53,012 m2, wykucie z muru podokienników drewnianych - 24,52 m, wykucie otworów w ścianach z cegieł - 1,466 m3, wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki - 5,591 m3,
Stolarka – m.in. drzwi stalowe pełne – 2m2, drzwi zewnętrzne płycinowe, okna drewniane zespolone wzmocnione mieszkaniowe - 23,97 m2,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 66970,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kolejnego etapu robót budowalnych w branży elektrycznej zadania w następującym zakresie:b. elektryczna: montaż rozdzielni elektrycznej, wykonanie instalacji elektrycznej, montaż opraw oświetleniowych, montaż osprzętu – łączniki, gniazda, wykonanie pomiarów elektrycznych.
Zakres robót elektrycznych:
Linia zasilająca – m.in. przewód kabelkowy YDY5x10 P.T. – 12,00 m, wykucie bruzd -10 m,
Rozdzielnie -m.in. demontaż skrzynki lub rozdzielnicy skrzynkowej - 1 szt., montaż tablicy elektrycznej o masie do 20 kg – 1 szt., montaż tablicy elektrycznej – 60W – 1szt.,
Okablowanie – m.in. wykucie bruzd dla przewodów wtynkowych – 150,00 m, peszel (rura karbowana) – 150,00 m, przewody kabelkowe,
Osprzęt instalacyjny
Oświetlenie - m.in. montaż opraw oświetleniowych, oprawy oświetleniowe przykręcane,
Instalacja uziemiająca
Pomiary instalacji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 49820,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60024,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114736,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60024,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Franciszek Tomaszewski Stolarstwo, Handel, Import, Export
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6990002508
7.3.3) Ulica: Poznańska 34
7.3.4) Miejscowość: Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 56-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
wywóz gruzu- TEKOM sp. zo.o. Góra, inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza - GEOS S.C. Góra
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60024,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61165,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61165,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61165,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kamil Rogasik, EL - PROTEKT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931865030
7.3.3) Ulica: Sosnowa 28,
7.3.4) Miejscowość: Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 56-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61165,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |