"Budowa oświetlenia w Zalesiu Dolnym – etap II” w ramach zadania „Modernizacja oświetlenia ulicznego - projekt i budowa oświetlenia w Zalesiu Górnym i Dolnym".

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00187447
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00187447/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-21 14:03
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8e787d9a-af1f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
1231210962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie sygnalizacji drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

ELES-BUD Ewa Konopka-Strusińska, KobyłkaKobyłka, PL · lot 0
4 113 478,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187447 z dnia 2021-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa oświetlenia w Zalesiu Dolnym – etap II” w ramach zadania „Modernizacja oświetlenia ulicznego - projekt i budowa oświetlenia w Zalesiu Górnym i Dolnym".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: (22) 70 17 655

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa oświetlenia w Zalesiu Dolnym – etap II” w ramach zadania „Modernizacja oświetlenia ulicznego - projekt i budowa oświetlenia w Zalesiu Górnym i Dolnym".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e787d9a-af1f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187447

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001806/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.31 Modernizacja oświetlenia ulicznego - projekt i budowa oświetlenia w Zalesiu Górnym i Dolnym .

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00048720/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Spr. 16/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
„Budowa oświetlenia w Zalesiu Dolnym – etap II zadania 3.2” w ramach zadania „Modernizacja oświetlenia ulicznego - projekt i budowa oświetlenia w Zalesiu Górnym i Dolnym .”
Zadanie należy realizować zgodnie z dokumentacją projektową wyszczególnioną w rozdziale II (Załącznik nr 1), Decyzją pozwolenie na budowę 1458/2020 z dnia 25 września 2020 wydaną przez Starostę Piaseczyńskiego, na podstawie zgłoszenia budowy ARB.6740.2.286.2019.KST i wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w niniejszym OPZ.
Złożenie w imieniu Inwestora zawiadomienia o zakończeniu robót i uzyskanie zaświadczenia o nie wnoszeniu sprzeciwu na złożone zawiadomienie o zakończeniu robót i decyzji pozwolenia na użytkowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4113478,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9197826,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4113478,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELES-BUD Ewa Konopka – Strusińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 145900850

7.3.3) Ulica: Powstańców

7.3.4) Miejscowość: Kobyłka

7.3.5) Kod pocztowy: 05-230

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4113478,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia:
a)Rozpoczęcie robót , nie później niż w terminie 5 dni od dnia przekazania terenu budowy.
b)Zakończenie robót budowlanych potwierdzone protokołem odbioru częściowego wraz ze złożeniem Zamawiającemu kompletnych materiałów kolaudacyjnych dla etapu 1 – 5 miesięcy od zawarcia umowy.
c)Zakończenie robót budowlanych potwierdzone protokołem odbioru częściowego wraz ze złożeniem Zamawiającemu kompletnych materiałów kolaudacyjnych dla etapu 2 – 6 miesięcy od zawarcia umowy.
d)Zakończenie robót budowlanych potwierdzone protokołem odbioru częściowego wraz ze złożeniem Zamawiającemu kompletnych materiałów kolaudacyjnych dla etapu 3 oraz protokołem odbioru końcowego – 10 miesięcy od zawarcia umowy.
e)Złożenie w imieniu Inwestora zawiadomień o zakończeniu robót, uzyskanie zaświadczeń o nie wnoszeniu sprzeciwu na złożone zawiadomienia o zakończeniu robót i uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie, zgodnie z wymogami prawa budowlanego – 11 miesięcy od zawarcia umowy.
2021-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane