Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1536E w m. Moszczenica ul. Wolborska
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187326
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187326/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 13:36
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9f814b3-0a53-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7712338012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187326 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1536E w m. Moszczenica ul. Wolborska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590654581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. 3 Maja 33
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.cejnuk@zdp.powiat-piotrkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdppiotrkowtrybunalski.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdppiotrkowtrybunalski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1536E w m. Moszczenica ul. Wolborska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9f814b3-0a53-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187326
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002378/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1536E w m. Moszczenica ul. Wolborska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165468/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-DP-II.B.3801.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.:
“BUDOWA PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH W CIĄGU DROGI POWIATOWEJ NR 1536E W M. MOSZCZENICA UL. WOLBORSKA”
Przedmiotem opracowania jest budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej
nr 1536E wraz z budową chodnika w m. Moszczenica, ul. Wolborska na odcinku o długości
136,24 m
Planowana inwestycja zlokalizowana jest w województwie łódzkim, powiecie piotrkowskim na działkach o nr ewid. 316/2 obręb 0018 – Moszczenica, gm. Moszczenica.
Projektuje się przebudowę układu komunikacyjnego w taki sposób, aby poprawić bezpieczeństwo i komfort użytkowników ruchu drogowego, w szczególności pieszych, poprzez budowę przejścia dla pieszych z chodnikiem z warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC8S, oraz przebudowę istniejących zjazdów do posesji, kanału technologicznego.
Realizacja inwestycji obejmuje działki będące własnością Powiatu Piotrkowskiego (zarządca: Zarząd Dróg Powiatowych).
Projektuje się przejście dla pieszych wraz z budową chodnika jednostronnego, po stronie prawej i lewej, wzdłuż jezdni ulicy Wolborskiej, drogi powiatowej nr 1536E. Chodnik będzie wykonany ze spadkiem 2% w kierunku jezdni. Przebudowę układu komunikacyjnego ulicy Wolborskiej, poprzez budowę przejścia dla pieszych wraz z chodnikiem z jednoczesną przebudową zjazdów wraz z rozbudową istniejącego przepustu drogowego. Budowę przejścia, chodnika przewidziano w taki sposób, aby poprawić bezpieczeństwo i komfort użytkowników ruchu drogowego, przede wszystkim pieszych.
Zakres opracowania projektowego obejmuje:
budowę przejścia dla pieszych o szerokości 4,0 m wraz z oznakowaniem poziomym
i pionowym oraz zabezpieczeniami w formie barier ochronnych;
budowę chodnika jednostronnego (strona lewa i prawa) na odcinku 136,24 m;
budowę kanału technologicznego wzdłuż proj. chodnika;
przebudowę zjazdów indywidualnych na działki przyległe do drogi;
rozbudowa przepustu drogowego na pikietarzu 0+054.77 do 0+062.45 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postepowaniu nie złożono żadnej oferty| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |