Remont drogi Stradów, działka nr ewid. 116, odcinek od km 0+866 do km 1+226 oraz od km 1+786 do km 2+086, na dł. 660 mb, nawalny deszcz 2021

Gmina Czarnocin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00188541
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00188541/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-22 12:11
Lokalizacja
Czarnocin, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-22087b76-fb62-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6050023070
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

Zakładem Robót Drogowych DUKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąNowiny, PL · lot 0
384 697,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00188541 z dnia 2021-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi Stradów, działka nr ewid. 116, odcinek od km 0+866 do km 1+226 oraz od km 1+786 do km 2+086, na dł. 660 mb, nawalny deszcz 2021

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarnocin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czarnocin 100

1.5.2.) Miejscowość: Czarnocin

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-506

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413512028

1.5.8.) Numer faksu: 413512029

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@czarnocin.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czarnocin.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.czarnocin.com.pl/przetargi.php

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi Stradów, działka nr ewid. 116, odcinek od km 0+866 do km 1+226 oraz od km 1+786 do km 2+086, na dł. 660 mb, nawalny deszcz 2021

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22087b76-fb62-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188541

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00022613/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont drogi Stradów, dz. ewid. nr 116, odcinek od km 0+866 do km 1+226 oraz od km 1+786 do km2+086, na dł. 660mb, nawalny deszcz 2021

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147968/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BG.271.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 217318,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
Remont drogi Stradów, działka nr ewid. 116, odcinek od km 0+866 do km 1+226 oraz od km 1+786 do km 2+086, na dł. 660 mb:
ODCINEK NR 1- od km 0+866 do km 1+226:
1/ Roboty ziemne i odwodnieniowe:
- Wykonanie robót ziemnych w gr. kat. III-IV - rozebranie rozmytej konstrukcji poboczy drogi- wyk. koryta pod warstwy konstrukcyjne gł. 20 cm, z odwozem pozyskanej ziemi z terenu budowy- 432,00 m2,
- Wykonanie robót ziemnych w gr. kat. III-IV- rozebranie rozmytej konstrukcji drogi- wyk. koryta pod warstwy konstrukcyjne gł. 30 cm, z odwozem pozyskanej ziemi z terenu budowy- 33,20 m2
- Naprawa rozmytych poboczy- plantowanie obustronne poboczy z zagęszczeniem do parametru gruntowe ulepszone- 396,00 m2,
2/ Podbudowa:
- Zabezpieczenie poboczy przed rozmyciem poprzez wykonanie nawierzchni z betonu C12/15, gł. 20 cm- 465,20 m2,
- Zabezpieczenie jezdni przed rozmyciem poprzez wykonanie nawierzchni z betonu C12/15, gł. 10 cm- 33,20 m2,
3/ Nawierzchnia:
- Odtworzenie zniszczonej jezdni drogi poprzez wykonanie warstwy wyrównującej z mieszanki mineralno- bitumicznej śr. gr. 3 cm- 86,00 ton,
- Odtworzenie zniszczonej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego gr. 4 cm- 1080,00 m2.
ODCINEK NR 2- od km 1+786 do km 2+086:
1/ Roboty ziemne i odwodnieniowe:
- Wykonanie robót ziemnych w gr. kat. III-IV - rozebranie rozmytej konstrukcji drogi- wyk. koryta pod warstwy konstrukcyjne jezdni, śr. gł. 35 cm, z odwozem pozyskanej ziemi z terenu budowy- 900,00 m2,
- Plantowanie obustronne poboczy, z zagęszczeniem do parametru gruntowe ulepszone, na całym odcinku na szer. 0,25 m- 150,00 m2,
2/ Podbudowa:
- Wykonanie podbudowy pomocniczej z kruszywa łamanego 0/63 mm, gr. 15 cm- 900,00 m2,
- Wykonanie w-wy podsypowej cementowo-piaskowej 1:4, śr. gr. 5 cm - 900,00 m2,
3/ Nawierzchnia:
- Wykonanie nawierzchni jezdni z płyt drogowych 300x150 cm, gr. 15 cm, o szer. 3,00 m, wraz z wypełnieniem spoin zaprawą betonową C12/15 – 900,00 m2.
Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia wymienionych w ust. 1 i ust. 2 stanowią załączniki:
Załącznik Nr 1 do SWZ- Projekt budowlany: „Remont drogi Stradów, działka nr ewid. 116, odcinek od km 0+866 do km 1+226 oraz od km 1+786 do km 2+086, na dł. 660 mb”
Załącznik Nr 2 do SWZ- Przedmiar robót: „Remont drogi Stradów, działka nr ewid. 116, odcinek od km 0+866 do km 1+226 oraz od km 1+786 do km 2+086, na dł. 660 mb”
Załącznik Nr 3 do SWZ- Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót „Remont drogi Stradów, działka nr ewid. 116, odcinek od km 0+866 do km 1+226 oraz od km 1+786 do km 2+086, na dł. 660 mb”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 384697,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 496259,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 384697,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366348290

7.3.3) Ulica: ul. Zakładowa 17

7.3.4) Miejscowość: Nowiny

7.3.5) Kod pocztowy: 26-052

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 384697,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane