„Remont dróg leśnych i konserwacja przydrożnych rowów na terenie Nadleśnictwa Lubliniec”.
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBLINIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187452
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187452/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 14:04
- Lokalizacja
- Lubliniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7cbeee3e-eba9-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5750008882
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187452 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dróg leśnych i konserwacja przydrożnych rowów na terenie Nadleśnictwa Lubliniec”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBLINIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150527030
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Myśliwska 1
1.5.2.) Miejscowość: Lubliniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-700
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lubliniec@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lubliniec.katowice.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont dróg leśnych i konserwacja przydrożnych rowów na terenie Nadleśnictwa Lubliniec”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cbeee3e-eba9-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187452
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126770/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.5.21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1091519,0 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) remont dróg leśnych obejmuje wykonanie następujących robót:
- zabudowa 8 955,0 t tłucznia (dolomit o gr 31,5-63 mm),
- zakup i transport tłucznia na trasie miejsce zakupu - miejsce zabudowy,
- wyrównanie - profilowanie podłoża w miejscach zabudowy tłucznia,
- zabudowa tłucznia wraz z rozplantowaniem i dowałowaniem,
- ścięcie nadmiaru gruntu na rem odc. drogi (wargi) bez wywożenia,
2) konserwacja rowów przydrożnych o dł 9130 mb obejmuje wykonanie
następującego zakresu robót :
- mechaniczna konserwacja – odmulenie rowów o szer. dna do 0,80 m zamulenie do 0,60 m na odkład,
- rozplantowanie wydobytego gruntu wzdłuż rowu (wyrównanie za pomocą koparki
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 861295,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1492359,0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1193887,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: domax Arkadiusz Mika
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751383487
7.3.3) Ulica: Grabińska 8
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1193887,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-30| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |