• Przebudowa drogi powiatowej nr 1944 O Kolonia Łomnicka - Łomnica • Przebudowa drogi powiatowej nr 1947 O Borki W. – Kucoby • Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Kolonia Łomnicka
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W OLEŚNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187897
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187897/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 08:10
- Lokalizacja
- Olesno, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b63a6abd-0191-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5761363109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187897 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
• Przebudowa drogi powiatowej nr 1944 O Kolonia Łomnicka - Łomnica
• Przebudowa drogi powiatowej nr 1947 O Borki W. – Kucoby
• Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Kolonia Łomnicka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W OLEŚNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151405990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Konopnickiej 8
1.5.2.) Miejscowość: Olesno
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-300
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 343584714
1.5.8.) Numer faksu: 43584715
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@interka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatoleski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Powiatowy Zarząd Dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
• Przebudowa drogi powiatowej nr 1944 O Kolonia Łomnicka - Łomnica• Przebudowa drogi powiatowej nr 1947 O Borki W. – Kucoby
• Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Kolonia Łomnicka
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b63a6abd-0191-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187897
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001389/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 • Przebudowa drogi powiatowej nr 1944 O Kolonia Łomnicka - Łomnica • Przebudowa drogi powiatowej nr 1947 O Borki W. – Kucoby • Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Kolonia Łomnicka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155379/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 8/TP/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 271775 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1: Przebudowa drogi powiatowej nr 1944 O Kolonia Łomnicka – Łomnica:
• Wykonanie podbudowy w formie stabilizacji instniejącej podbudowy cementem Rm - 2,5 MP, grubość warstwy 20 cm, 750 m x 4,4 m = 3300 m2
• Warstwa górna podbudowy z destruktu bitumicznego o gr. 6 cm, 750 m x 4 m= 3000 m2
• Ułożenie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z asfaltobetonu, łącznie z mijankami, 750 m x 3 m + 150 m2 = 2400 m2
Zadanie 2: Przebudowa drogi powiatowej nr 1947 O Borki Wielkie – Kucoby
• Oczyszczenie istniejącej nawierzchni bitumicznej
• Skropienie isniejącej nawierzchni bitumicznej emulsją
• Ułożenie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z asfaltobetonu
Zadanie 3: Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Kolonia Łomnicka (Pyki)
• Warstwa górna podbudowy z destruktu bitumicznego o gr. 6 cm, 850m x 3,5m + 150 m2= 3125 m2
• Ułożenie warstwy ścieralnej gr. 5 cm z asfaltobetonu, 850m x 3m + 150 m2= 2700 m2
• Utwardzenie poboczy destruktem bitumicznym gr. 10 cm, 850m x 0,75m x 2 = 1275 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303207,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 425918,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303207,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Larix” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240865033
7.3.3) Ulica: ul. Klonowa 11
7.3.4) Miejscowość: Lubliniec
7.3.5) Kod pocztowy: 42-700
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303207,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |