Przebudowa – remont dróg gminnych Gminy Kamień z podziałem na części
GMINA KAMIEŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00188006
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00188006/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 09:05
- Lokalizacja
- Kamień, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a690375-0651-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5632159016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00188006 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa – remont dróg gminnych Gminy Kamień z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAMIEŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198066
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Diamentowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Kamień
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-113
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 825671551
1.5.8.) Numer faksu: 825671571
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kamien.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kamien.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugkamien.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa – remont dróg gminnych Gminy Kamień z podziałem na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a690375-0651-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188006
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004296/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa – remont dróg gminnych Gminy Kamień z podziałem na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168392/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.D.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 841521,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont drogi gminnej Nr 104958L relacji Kamień – Kolonia – Rudolfin – Majdan Pławanicki na odcinku Rudolfin – Majdan Pławanicki ”Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej w miejscowości Rudolfin i Majdan Pławanicki na długości 998,59 m w tym w szczególności:
− mechaniczne ścinanie i uzupełnianie poboczy gruntowych o grubości 10 cm,
− mechaniczne profilowanie i zagęszczanie istniejącej nawierzchni z kruszywa,
− wzmocnienie nawierzchni warstwą kruszywa kamiennego frakcji 0/31,5 mm o śr. grubości po zagęszczeniu 12 cm,
− mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową pod warstwę wiążącą w ilości 0,5 kg/m2,
− wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 11W – o gr. 3 cm,
− mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową pod warstwę ścieralną w ilości 0,5 kg/m2,
− wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S – o gr. 3 cm.
− wykonanie poboczy gruntowych 2x 0,75m
− obsługa geodezyjna (wytyczenie i inwentaryzacja).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 363237,76 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont dróg gminnych nr 104956L i nr 114155L oraz drogi wewnętrznej na dz. ewid. Nr 36 w Pławanicach oraz drogi gminnej Nr 114154L na dz. ewid. 102 w Pławanicach”.Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych w miejscowości Pławanice odcinek Nr 1 - 897,16 m, odcinek Nr 2 – 500,52 m w tym w szczególności:
− mechaniczne ścinanie poboczy gruntowych o grubości 10 cm,
− mechaniczne profilowanie i zagęszczanie istniejącej nawierzchni z kruszyw,
− wzmocnienie nawierzchni warstwą kruszywa kamiennego frakcji 0/31,5 mm o śr. grubości po zagęszczeniu 12 cm,
− mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową pod warstwę wiążącą i wyrównawczą w ilości 0,5 kg/m2,
− wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 11W –o gr. 3 cm,
− mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową pod warstwę ścieralną w ilości 0,5 kg/m2,
− wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S o gr. 3 cm,
− uzupełnienie poboczy na szer. 0,75 m kruszywem grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm.
− przebudowa kablowej sieci telefonicznej – 26,75 m.
− obsługa geodezyjna (wytyczenie i inwentaryzacja).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 478284,23 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą cena przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 553246,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553246,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą cena przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 715911,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 715911,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |