PRZEBUDOWA DACHU HALI PRZY PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ WE WSZEBORACH
GMINA DĄBRÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187810
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187810/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 20:35
- Lokalizacja
- Dąbrówka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fc47ea7-fec4-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1251334785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187810 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DACHU HALI PRZY PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ WE WSZEBORACH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBRÓWKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 14
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-252
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dabrowka.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowka.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DACHU HALI PRZY PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ WE WSZEBORACH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fc47ea7-fec4-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187810
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017856/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa dachu hali przy Publicznej Szkole Podstawowej we Wszeborach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150446/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1155000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia jest przebudowa dachu hali przy Publicznej Szkole Podstawowej we Wszeborach.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) roboty rozbiórkowe obecnego pokrycia dachu wraz z obróbkami,
2) demontaż zewnętrznych płyt ściennych warstwowych,
3) demontaż drzwi i okien zewnętrznych,
4) demontaże elementów, które na czas prac mają być zdjęte i ponownie zamontowane,
5) zabezpieczenie posadzek, ścian,stolarki oraz innych elementów wyposażenia na czas robót budowlanych, przed uszkodzeniem lub zanieczyszczeniem,
6) wykonanie konstrukcji stalowej dachu,
7) wykonanie pokrycia dachu wraz z obróbkami blacharskimi,
8) wykonanie nowej ściany zewnętrznej warstwowej,
9) montaż nowej ślusarki zewnętrznej,
10) wykonanie izolacji termicznej zewnętrznej cokołu budynku Sali,
11) uzupełnienie przestrzeni między ścianami hali a nowym pokryciem dachu,
12) odmalowanie wewnętrznych powierzchni z płyt GK na biało,
13) wymiana oświetlenia na hali sportowej,
14) wymiana oświetlenia zaplecza hali sportowej,
15) zasilenie nowoprojektowanej centrali wentylacyjnej,
16) wykonanie instalacji odgromowej,
17) wykonanie instalacji ochrony od porażeń,
18) wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej.
Roboty muszą być wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami, normami, specyfikacją techniczną odbioru i wykonania robót oraz na ustalonych w umowie warunkach
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający stosownie do art. 222 ust. 4 ww. cyt. ustawy udostępnił na stronie internetowej prowadzonego kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 1 400 000,00 złotych brutto.Kwota oferty z najniższą ceną 1 771 200,00 zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1771200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3156750,72 PLN
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |