Przebudowa drogi gminnej nr 110889L w miejscowości Łabunie (ulica Kościelna)
Gmina Łabunie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00188076
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00188076/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 09:32
- Lokalizacja
- Łabunie, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f16b940b-e08a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9222943356
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00188076 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 110889L w miejscowości Łabunie (ulica Kościelna)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łabunie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368517
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamojska 50
1.5.2.) Miejscowość: Łabunie
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-437
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 6113019
1.5.8.) Numer faksu: 84 6116026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uglabunie@labunie.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.labunie.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uglabunie.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 110889L w miejscowości Łabunie (ulica Kościelna)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f16b940b-e08a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188076
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006424/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi gminnej Nr 110889L w miejscowości Łabunie. (ulica Kościelna)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110941/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2121
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 970069,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej jest związana ze złym stanem technicznym istniejącego odcinka drogi jak i istniejącego chodnika. Nawierzchnia jezdni jest w znacznym stopniu zniszczona, posiada odkształcenia, ubytki i lokalne zapadnięcia. Istniejący chodnik z kostki brukowej jest również nierówny i pozapadany. Projektowana przebudowa ma na celu poprawę parametrów techniczno-użytkowych drogi i warunków bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Zakres inwestycji dla drogi gminnej obejmuje m.in.:
a) frezowanie istniejącej nawierzchni
b) wykonanie poszerzeń jezdni
c) rozbiórkę istniejącego chodnika
d) rozbiórkę podbudów, nawierzchni jezdni i zjazdów
e) zabezpieczenie istniejących linii kablowych rurami osłonowymi
f) wykonanie chodnika jednostronnego z betonowej kostki brukowej
g) wykonanie zjazdów indywidualnych w ciągu chodnika z betonowej kostki brukowej
h) wykonanie warstwy wyrównawczej i ścieralnej z betonu asfaltowego
i) utwardzenie poboczy i zjazdów destruktem powstałym w wyniku frezowania istniejącej nawierzchni. W przypadku pozyskania poprzez frezowanie destruktu o frakcji przekraczającej 60mm destrukt przed wbudowaniem poddać granulacji.
j) regulację wysokościową studzienek kanalizacyjnych
k) umocnienie powierzchniowe skarp rowów i ścieków poprzez humusowanie i obsianie trawą.
Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną i zatwierdzoną dokumentacją techniczną, przedmiarem robót specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do niniejszej SWZ. (Załącznik Nr 2)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 948708,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1171458,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 948708,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Transportowy "DROGMOST" Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223065490
7.3.4) Miejscowość: Mokre 24D
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 948708,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |