Remont lokali mieszkalnych wraz z budową instalacji centralnego ogrzewania zlokalizowanych w miejscowości Sulisławice 8f/2 oraz przy ul. Lipskiej 7/4 we Wrocławiu

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00188175
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00188175/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-22 10:04
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9beeb690-0a40-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00188175 z dnia 2021-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych wraz z budową instalacji centralnego ogrzewania zlokalizowanych w miejscowości Sulisławice 8f/2 oraz przy ul. Lipskiej 7/4 we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mińska 60

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 54-610

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.wroclaw@kowr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kowr.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowr.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont lokali mieszkalnych wraz z budową instalacji centralnego ogrzewania zlokalizowanych w miejscowości Sulisławice 8f/2 oraz przy ul. Lipskiej 7/4 we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9beeb690-0a40-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188175

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011827/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Sulisławice 8f/2 - remont lokalu z budową C.O.

1.1.18 Wrocław ul. Lipska 7/4 - remont lokalu mieszkalnego z budową C.O.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166572/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRO.WOP.260.29.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 296422,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot 1 – Sulisławice 8f/2, gmina Świdnica, działka 57/32 obręb Sulisławice – Remont lokalu mieszkalnego wraz z budową instalacji centralnego ogrzewania
Zakres prac obejmuje m.in.
• roboty demontażowe i rozbiórkowe,
• montaż ścianki działowej pomiędzy pom. łazienki a przedpokojem,
• wymianę wszystkich posadzek,
• wymianę instalacji wodno – kan. z wykonaniem podejść pod przybory, armaturę,
• wymianę instalacji elektrycznej,
• wykonanie ocieplenia wełną min. gr. 10 cm oraz montaż sufitu z okładziną z płyt GKFI,
• odgrzybienie ścian i sufitu w łazience,
• remont pozostałych okładzin ścian,
• wymianę stolarki okiennej wraz z montażem nawiewników okiennych,
• wymianę podokienników wewnętrznych,
• wykonanie nadproża w nowej ściance,
• wymianę stolarki drzwiowej D1 i D2 oraz D3,
• montaż instalacji c. o., ,
• uzbrojenie lokalu mieszkalnego w armaturę higieniczno – sanitarną,
• wykonanie wentylacji w łazience,
• wykonanie wentylacji w kuchni,
• wykonanie przewodu spalinowego -system odprowadzania spalin,
• dostawa i montaż kotła węglowego 5 klasy 9kW z podajnikiem, czujki czadu i dymu,
• uszczelnienie pomiędzy ścianą a balkonem,
• montaż bojlera (podgrzewacza wody) w pom. kuchni.
Szczegółowy zakres prac określony został w projekcie umowy, dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, STWiOR,. Wymieniona dokumentacja stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia i znajduje się na stronie internetowej Zamawiającego https://kowr.eb2b.com.pl/ w zakładce przedmiotowego postępowania

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 208192,10 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot 2– Wrocław ul. Lipska 7/4 działka nr 1/16 obręb Osobowice AM-16 – Przebudowa lokalu mieszkalnego wraz z budową instalacji centralnego ogrzewania
Zakres prac obejmuję m.in.
- demontaż wszystkich urządzeń stałych instalacje sanitarne wraz z osprzętem
elektryczny
- demontaż orurowania do licznika
- demontaż pieca na opal stały typu koza i orurowanie (przewód przyłącze do komina)
- parapety wewnętrzne do wykucia
- rozebranie ścianek wg dokumentacji graficznej oraz ściany z luksferów
- demontaż posadzek z lastriko i betonu
- demontaż warstw posadzki desek z legarami
- rozbiórka posadzek do poziomu wykonania nowej posadzki (chudego betonu)
- wybranie gruntu do poziomu projektowanej posadzki
- zbicie odparzonych i odpadających tynków na ścianach i suficie
- wykonanie przebicia dla przewodów wentylacyjnych i spalinowych
- demontaż stolarki drzwiowej
- wykonanie podłoża z chudego betonu gr 10cm
- styropian EPS 100 gr. 12cm (2x po 6cm)
- folia PE
- szlichta - jastrych betonowy gr 5cm
- wykonanie lekkich ścianek działowych wg dokumentacji rysunkowej
- wstawianie naświetli pomiędzy pokojem, a kuchnia
- wstawienie nadproży typu L19
- wykonanie nowego sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych na ruszcie
stalowym pojedynczym wraz z wykonaniem izolacji termicznej z wełny mineralnej gr min
20cm całe mieszkanie
- uzupełnienie zamurowanie otworów i przebić w ścianach wg dokumentacji rysunkowej
- wykonanie nowego kanału wentylacyjnego w kuchni z wyprowadzenie ponad
powierzchnię dachu system rurowy stalowe fi 150 ocieplony
- wykonanie nowego kanału powietrzno-spalinowego – przyłączenie pieca gazowego
dwufunkcyjnego z wyprowadzenie ponad powierzchnię dachu
- wykonanie otworów w stropach drewnianych pomiędzy kondygnacjami
- wykonanie przebić przez ściany, stropy
- wykonanie otworów w dachu z dachówki ceramicznej
- uzupełninie i wykonanie obróbek blacharskich pokrycia dachu po wyprowadzonych
przewodach wentylacyjnych
- wykonanie nowych tynków cem-wapiennych lub gipsowych
- uzupełnienie tynków
- przecieranie istniejących tynków
- powiększenie drzwi wejściowych do mieszkania na wys. 200cm w świetle (wg
przepisów)
- wymiana stolarki drzwiowej (wewnętrznej i wejściowej do lokalu)
- zastosować nawiewników higrosterowalnych w oknach
- wymiana parapetów wewnętrznych
- wykonanie obudowy szachtu sanitarnego w pomieszczeniu WC oraz przestrzeni strychu
z płyt gipsowo-kartonowych (płyty wodoodporne) na ruszcie metalowym z wypełnieniem
wełną mineralną.
- izolacja przeciwwilgociowa w łazience z folii w płynie
- wykonanie posadzki z płytek ceramicznych w łazience
- wykonanie posadzki z płytek gresowych w kuchni i przedpokoju
- płytki w pomieszczeniu łazienki na ścianach do wys. 2m
- fartuch z płytek w kuchni (wysokość fartucha ok 60cm)
- wykonanie nowych elementów podłogi w pozostałych pomieszczeniach wykończoną
panelami PCV
- obudowa instalacji sanitarnych z płyt gipsowo kartonowych
- wykonanie gładzi gipsowych na elementach obudowy z płyt gipsowo-kartonowych
- gruntowanie i dwukrotne malowanie ścian i sufitów
- wymiana instalacji (wodno-kanalizacyjnej, gaz, elektrycznej) w lokalu
- montaż nowego wodomierza
- montaż nowego gazomierza
- montaż kotła gazowego dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania
- wykonanie instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji ciepłej wody użytkowej
zasilanych z kotła gazowego dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania
- wykonanie ogrzewania podłogowego w całym lokalu
- montaż kuchenki elektrycznej 3-4 palnikowa
- wykonanie białego montażu oraz osprzętu elektrycznego

Przebudowany Lokal mieszkalnego nr 4 składać się będzie z następujących pomieszczeń
PRZEDPOKÓJ o powierzchni 1,80 m2
KUCHNIA o powierzchni 16,00 m2
POKÓJ 1 o powierzchni 20,30 m2
ŁAZIENKA z WC o powierzchni 3,40 m2
SUMA POWIERZCHNI LOKALU 41,50m2
Szczegółowy zakres prac określony został w projekcie umowy, dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, STWiOR,. Wymieniona dokumentacja stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia i znajduje się na stronie internetowej Zamawiającego https://kowr.eb2b.com.pl/ w zakładce przedmiotowego postępowania

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 88230,84 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w przedmiocie nr 1 na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255284,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255284,77 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w przedmiocie nr 2 na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112232,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 112232,18 PLN

2021-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane