Roboty remontowe w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim

POWIATOWY URZĄD PRACY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00192722
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00192722/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-27 10:21
Lokalizacja
Wodzisław Śląski, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46abebdd-00b7-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6472209785
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlaneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychOchrona odgromowaInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192722 z dnia 2021-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe w budynku Powiatowego Urzędu Pracy
w Wodzisławiu Śląskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276719987

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Michalskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Wodzisław Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: (32) 459 29 80

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pup-wodzislaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pup.bip.powiatwodzislawski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pup.bip.powiatwodzislawski.pl/bipkod/13123327

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowe w budynku Powiatowego Urzędu Pracy
w Wodzisławiu Śląskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46abebdd-00b7-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192722

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00048646/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty remontowe w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim w tym m.in. wymiana instalacji elektrycznej oraz teleinformatycznej na II piętrze, wykonanie instalacji klimatyzacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154336/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-3320-2/SS/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 586426,73 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 284308,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie zadania pn.: „Roboty remontowe w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim”. Roboty budowlane realizowane będą na podstawie dokumentacji projektowej wykonanej przez ELPROJEKT Piotr Garbaczewski, ul. Wiejska 64, 44-300 Wodzisław Śląski. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie I etapu planowanych robót remontowych, zgodnie z dokumentacją projektową stanowiąca załącznik do niniejszej SWZ. Etap II robót zostanie wykonany w terminie późniejszym, na podstawie odrębnej dokumentacji projektowej w kolejnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
2. Zakres robót obejmuje:
1) wymianę instalacji elektrycznej, okablowania strukturalnego II piętra segmentu „B” w kat. 7A;
2) dostosowanie instalacji odgromowej w związku z montażem klimatyzatorów;
3) wykonanie klimatyzacji w części pomieszczeń budynku – strona północna 19 szt. (system Multi Split Inverter);
4) roboty budowlane wykończeniowe do wykonania po montażu instalacji elektrycznych i klimatyzacji w części „A” i „B”, o których mowa w pkt. 1)-3);
5) wymiana drzwi zewnętrznych wejściowych szt. 1;
6) wykucie otworu oraz zabudowanie drzwi aluminiowych na poziomie I piętra szt. 1;
7) wymiana drzwi do pomieszczenia serwerowni wraz z zabudową i uruchomieniem systemu kontroli dostępu szt. 1;
8) rozruch i pomiary kontrolne instalacji;
9) zabudowa i uruchomienie układów kompensacji mocy biernej w części „A” i „B”;
10) wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego na II piętrze części „B”.
3. Roboty prowadzone będą w obiekcie czynnym.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt budowlano-wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych a także projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące załączniki do Opisu przedmiotu zamówienia – Dział II SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. W postępowaniu zostały złożone dwie oferty i obie podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, gdyż ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349696,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 409860,60 PLN

2021-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane