SVA/BZ/4620-13/2021: Zakup elektronarzędzi wraz z dostawą i rozładunkiem na potrzeby Spółki AMW Sinevia Sp. z o.o.

AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00190151
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-09-23 12:47
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010303102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WiertnicaObrabiarki do obróbki betonuMaszyny do frezowania lub gwintowania

Wykonawcy

4 przyznane

SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
58 990,8 PLN
KRZYSZTOF KOTKOWSKIKielce, PL
19 261,8 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
4194,3 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
8999,91 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.