Modernizacja boiska sportowego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie
Powiat Stargardzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00192894
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00192894/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-27 11:24
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6ebae4e-e3ab-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8542228620
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192894 z dnia 2021-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Stargardzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skarbowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 091 4804802
1.5.8.) Numer faksu: 091 4804801
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@powiatstargardzki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatstargardzki.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatstargardzki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska sportowego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6ebae4e-e3ab-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192894
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000963/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja boiska II Liceum Ogólnokształcącego w Stargardzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112967/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZ.272.14.2021.WJ1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2998963,68 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1957662,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącego zespołu boisk sportowych zlokalizowanych przy II Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie, ul. Mieszka I 4, na działce nr 300 w obrębie ewidencyjnym nr 11 miasta Stargard.
2. Zakres robót obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe wybranych nawierzchni pieszych oraz wybranych elementów nawierzchni asfaltowych boisk sportowych,
2) remont (modernizację) nawierzchni sportowych:
a) wykonanie nowej nawierzchni wielofunkcyjnego boiska sportowego, na którym zaprojektowano 2 boiska do gry w koszykówkę,
b) wykonanie nowej nawierzchni boiska sportowego do piłki siatkowej,
c) wykonanie nowej nawierzchni boiska do piłki ręcznej/nożnej,
d) wykonanie stanowiska do skoku w dal,
e) wykonanie bieżni lekkoatletycznej,
f) montaż wyposażenia boisk (bramki, kosze itp.),
3) wykonanie siłowni zewnętrznej wraz z montażem urządzeń,
4) wykonanie ogrodzenia,
5) wykonanie nawierzchni pieszych wraz z wykonaniem nowych schodów terenowych zewnętrznych,
6) demontaż istniejącego oświetlenia terenu sportowego i montaż nowego oświetlenia boiska,
7) wykonanie systemu – monitoringu CCTV,
8) wykonanie instalacji – systemu odprowadzania wód opadowych z terenu boiska,
9) roboty towarzyszące, niezbędne dla prawidłowego wykonania robót,
10) wykonywanie czynności konserwacji nawierzchni poliuretanowych boisk.
3. W ramach przedmiotu zamówienia powstaną następujące elementy infrastruktury sportowej:
1) wielofunkcyjne boisko sportowe o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 24,50 x 21,00 m, tj. o powierzchni – 514,50 m², w skład, którego wejdą 2 boiska do gry w koszykówkę,
2) boisko do piłki siatkowej o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 13,00 x 24,00 m, tj. o powierzchni – 312,00 m²,
3) boisko do piłki ręcznej/nożnej o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 18,80 x 38,85 m, tj. o powierzchni – 730,38 m²,
4) stanowisko do skoku w dal z rozbieżnią o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej, wydzielonej obrzeżami gumowymi, o wymiarach 1,22 x 25,00 m, zakończone zeskocznią (piaskownicą) o wymiarach 6,00 x 2,75 m,
5) bieżnia lekkoatletyczna o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej, wydzielona obrzeżami betonowymi, o wymiarach 2,59 x 60,00 m,
6) siłownia zewnętrzna.
Szczegółowy zakres robót określa Specyfikacja Warunków zamówienia oraz dokumentacja techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45232460-4 - Roboty sanitarne
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2439543,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2439543,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2439543,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TORAKOL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON:3883311644
7.3.3) Ulica: Słoneczna 24 A
7.3.4) Miejscowość: Radziejów
7.3.5) Kod pocztowy: 88-200
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2439543,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |