Usługi edukacyjne obejmujące przeprowadzenie wykładów, ćwiczeń, laboratoriów w ramach specjalności Pilotaż i Mechanika lotnicza kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (...)
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196066
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-29 11:44
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5632077608
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
60 przyznanych
JAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
4350 PLNJAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
8700 PLNMICHAŁ WIŚNIEWSKIChełmek, PL
4800 PLNMICHAŁ WIŚNIEWSKIChełmek, PL
9600 PLNMICHAŁ WIŚNIEWSKIChełmek, PL
4800 PLNMICHAŁ WIŚNIEWSKIChełmek, PL
14 400 PLNMateusz KowalskiSkrzeszewo, PL
12 960 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
2175 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
6525 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
19 575 PLNJacek SzcząchorToruń, PL
4350 PLNJacek SzcząchorToruń, PL
13 050 PLNJacek SzcząchorToruń, PL
13 050 PLNJacek PłowaśŚwidnik, PL
3750 PLNJacek PłowaśŚwidnik, PL
7500 PLNMICHAŁ WIŚNIEWSKIChełmek, PL
9600 PLNTomasz.JurkowiczPruszcz Gdański, PL
4350 PLNTomasz.JurkowiczPruszcz Gdański, PL
13 050 PLNTomasz.JurkowiczPruszcz Gdański, PL
6525 PLNTomasz.JurkowiczPruszcz Gdański, PL
13 050 PLNJAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
19 575 PLNJakub KlęczarStare Babice, PL
2175 PLNJakub KlęczarStare Babice, PL
19 575 PLNJAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
6525 PLNSławomir KubiakŁódź, PL
2320 PLNJAKUB ZARYCZNYDomaniów, PL
3480 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
1160 PLNJAKUB ZARYCZNYDomaniów, PL
1740 PLNJacek SzcząchorToruń, PL
1740 PLNMICHAŁ WIŚNIEWSKIChełmek, PL
3200 PLNJAKUB BADERAKobylnica, PL
2900 PLNJAKUB BADERAKobylnica, PL
1160 PLNMICHAŁ WIŚNIEWSKIChełmek, PL
3840 PLNJAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
1160 PLNKarolina SkerczyńskaGdańsk, PL
7271,4 PLNElżbieta MiterkaChełm, PL
6018 PLNSylwia MaciukChełm, PL
6018 PLNKarolina SkerczyńskaGdańsk, PL
2423,8 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
3480 PLNMateusz KowalskiSkrzeszewo, PL
2320 PLNErwin ChołożyńskiLublin, PL
3960 PLNMateusz KowalskiSkrzeszewo, PL
3480 PLNJacek SzcząchorToruń, PL
5800 PLNMateusz KowalskiSkrzeszewo, PL
5800 PLNJAKUB BADERAKobylnica, PL
3480 PLNWładysław BubieńLublin, PL
4800 PLNJAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
1740 PLNKarolina SkerczyńskaGdańsk, PL
1454,28 PLNKarolina SkerczyńskaGdańsk, PL
242,38 PLNJacek SzcząchorToruń, PL
1740 PLNMICHAŁ WIŚNIEWSKIChełmek, PL
3840 PLNPaweł WiśniewskiWarszawa, PL
3915 PLNPaweł WiśniewskiWarszawa, PL
3480 PLNPaweł WiśniewskiWarszawa, PL
2320 PLNPaweł WiśniewskiWarszawa, PL
5220 PLNŁukasz PuzioŻółtańce Kolonia, PL
7522,2 PLNJacek PłowaśŚwidnik, PL
3750 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
19 575 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
13 050 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
4350 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.