Poprawa efektywności energetycznej hali sportowej przy ZST w Cieszynie ul. Frysztacka 48 – termomodernizacja budynku hali sportowej.

Powiat Cieszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Cieszyńskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00188505
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00188505/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-22 11:59
Lokalizacja
Cieszyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-825a1da0-f5bd-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5482604548
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ SWOBODASkoczów, PL · lot 0
1 313 640 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00188505 z dnia 2021-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej hali sportowej przy ZST w Cieszynie ul. Frysztacka 48 – termomodernizacja budynku hali sportowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Cieszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Cieszyńskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072186224

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bobrecka

1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wiz@powiat.cieszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.cieszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.powiat.cieszyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej hali sportowej przy ZST w Cieszynie ul. Frysztacka 48 – termomodernizacja budynku hali sportowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-825a1da0-f5bd-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188505

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002838/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Poprawa efektywności energetycznej hali sportowej przy ZST w Cieszynie ul. Frysztacka 48.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Poprawa efektywności energetycznej budynku szkoły ZST w Ustroniu i hali sportowej przy ZST w Cieszynie”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137889/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 883277,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest poprawa efektywności energetycznej hali sportowej przy ZST w Cieszynie ul. Frysztacka 48 – termomodernizacja budynku hali sportowej.
Opis przedmiotu zamówienia:
- docieplenie ścian zewnętrznych wełną mineralną wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej z tynku cienkowarstwowego,
- ocieplenie ścian fundamentowych w gruncie styropianem wraz z wykonaniem izolacji przeciwwilgociowej, odtworzeniem nawierzchni z kostki brukowej i wykonaniem opasek żwirowych,
- ocieplenie połaci dachowych nad salą gimnastyczną wełną mineralną z pokryciem papą termozgrzewalną,
- ocieplenie przestrzeni niedostępnych stropodachu pełnego na częścią zaplecza socjalnego metodą wdmuchiwania pod ciśnieniem granulatu wełny mineralnej wraz z dociepleniem dachu wełną mineralną i pokryciem z papy termozgrzewalnej,
- wykonanie prac odtworzeniowych (w tym: rynny, rury spustowe, instalacja odgromowa),
- wymiana zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej oraz wewnętrznej stolarki drzwiowej wraz z pracami odtworzeniowymi (w tym: wymiana parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, uzupełnienie i naprawa tynków wraz z naprawą powłok malarskich).
Zakres prac obejmuje wykonanie robót na podstawie:
- Projektu budowlano - wykonawczego termomodernizacji budynku hali sportowej – ocieplenie ścian zewnętrznych, dachu, wymiana stolarki okienno-drzwiowej,
- Projektu technicznego termomodernizacji budynku hali sportowej – wymiana drzwi zewnętrznych.
Opis przedmiotu zamówienia został sporządzony z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączonej do SWZ dokumentacji projektowej, przedmiarach oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1313640,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1825000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1313640,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SUN-EKO Swoboda Tadeusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 241082793

7.3.4) Miejscowość: Skoczów

7.3.5) Kod pocztowy: 43-400

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1313640,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2021-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane