Modernizacja pomieszczeń biurowych oraz ciągów komunikacyjnych w PZDR w Chojnowie – część I

DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00192531
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00192531/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-27 08:43
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2575417d-e86e-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8961000264
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie nawierzchni podłogowychRoboty malarskieRoboty renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ OSIEWAŁASkalmierzyce, PL · lot 0
286 590 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192531 z dnia 2021-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń biurowych oraz ciągów komunikacyjnych w PZDR w Chojnowie – część I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006011298

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięska 8

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-033

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: andrzej.janicki@dodr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dodr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dodr

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Usługi doradztwa rolniczego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pomieszczeń biurowych oraz ciągów komunikacyjnych w PZDR w Chojnowie – część I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2575417d-e86e-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192531

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008068/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja pomieszczeń biurowych oraz ciągów komunikacyjnych w PZDR w Chojnowie - Część I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124754/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG.260.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 233000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
„Modernizacja pomieszczeń biurowych oraz ciągów komunikacyjnych
w PZDR w Chojnowie – cześć I” , której zakres obejmuje:

1) na parterze, 1 piętrze, 2 piętrze, ciągach komunikacyjnych, korytarzach, malowanie pomieszczeń z przygotowaniem podłoża, montaż nowego oświetlenia LED wraz
z wymianą gniazdek i włączników, z wykonaniem pomiarów oświetlenia,
2) montaż nowych paneli podłogowych na 1 i 2 piętrze, renowacja stolarki drzwiowej
w pomieszczeniach budynku, polegająca na oczyszczeniu skrzydeł i ościeżnic ze starych powłok malarskich, sprawdzeniu i dopasowaniu skrzydeł do ościeżnic, wymiany uszkodzonych elementów skrzydeł na nowe, zaszpachlowaniu ubytków i szczelin szpachlówką stolarską, obluzowane niestabilne płyciny, listwy i ćwierćwałki stolarki płycinowej kleić do ramiaków na klej stolarski, przeszlifować drobnym papierem ściernym i malować emaliami ftalowo-olejnymi koloru białego,
3) usunięcie lamperii ze ścian korytarzy i klatki schodowej od poziomu parteru do poddasza z przygotowaniem podłoża do malowania i malowaniem,
4) renowację schodów i balustrad od poziomu parteru do poddasza z przygotowaniem podłoża do malowania i malowaniem oraz uzupełnieniem brakujących elementów balustrad,
5) demontaż istniejących wykładzin i montaż nowej wykładziny na całej długości biegów schodowych i ciągów komunikacyjnych, od parteru do poddasza, wraz z montażem nakładek na stopniach schodów,
6) transport mebli (wyniesienie, wniesienie) pomiędzy pomieszczeniami w trakcie prac, zabezpieczenie posadzek i podłóg, zabezpieczenie istniejącej stolarki okiennej
i drzwiowej, oznakowanie miejsca prowadzonych robót budowlanych,
7) usunięcie materiałów rozbiórkowych i gruzu powstałego podczas prac.

Zakres prac obejmuje ponadto po stronie Wykonawcy transport mebli pomiędzy pomieszczeniami w trakcie remontu (wyniesienie i wniesienie), zabezpieczenie posadzek
i podłóg, które nie podlegają remontowi, zabezpieczenie istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej oraz oznakowanie stref prowadzenia robót budowlanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zwarty jest w istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 6 do SWZ, a także projekcie budowlano-wykonawczym oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiORB), stanowiących załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45442100-8 - Roboty malarskie

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 3

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 262325,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 286590,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 286590,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TECH-FEN Grzegorz Osiewała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 622-241-84-76

7.3.3) Ulica: Gostyczyna 4

7.3.4) Miejscowość: Nowe Skalmierzyce

7.3.5) Kod pocztowy: 63-460

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 286590,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca NowaBudownictwo Tomasz Pietura, którego oferta była najkorzystniejsza punktowo uchylił się od podpisania umowy, dlatego Zamawiający dokonał ponownego badania ofert w wyniku, w wyniku którego oferta Wykonawcy TECH-FEN jest najkorzystniejsza punktowo i Zamawiający dokonał jej wyboru.
2021-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane