Przebudowa, remont i termomodernizacja budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00188492
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00188492/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-22 11:55
Lokalizacja
Biłgoraj, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-084f247b-eea9-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9180010647
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneMontaż konstrukcji metalowychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty drogoweWykonywanie konstrukcji dachowychBetonowanieZbrojenieRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW JAROSŁAWSKICzarnystok, PL · lot 0
1 276 740 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00188492 z dnia 2021-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa, remont i termomodernizacja budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950173239

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 65

1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846865393

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@barr.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.barr.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://barrbilgoraj.ezamowienia.com/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa, remont i termomodernizacja budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-084f247b-eea9-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188492

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127492/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BARR.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na przebudowie, remoncie i termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Budynek będący przedmiotem zamówienia znajduje się na działce nr ewid. 2/2 ark. 49 obręb Biłgoraj (ul. Kościuszki 65, 23-400 Biłgoraj, Powiat Biłgoraj).
2. Niniejsze postępowanie nie jest podzielone na części.
Zamawiający wskazuje, że roboty objęte niniejszym zamówieniem tworzą nierozerwalną całość, a w związku z tym ze względów technicznych, organizacyjnych, ekonomicznych oraz celowościowych Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Ze względu na konieczność integracji planowanej instalacji fotowoltaicznej z instalacją elektryczną przebudowywanego budynku, Zamawiający nie wyodrębnia wykonania instalacji fotowoltaicznej jako odrębnej części zamówienia. Zamawiający wymaga, by wybrany Wykonawca odpowiadał za wykonanie wszystkich robót budowlanych, objętych niniejszym zapytaniem oraz wykonywał świadczenia w ramach gwarancji dla przedmiotu zamówienia.
3. Budynek będący przedmiotem zamówienia nie jest objęty żadną formą ochrony, o której mowa w przepisach ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2021 r., poz710.), dalej jako „ustawa o ochronie zabytków.
4. Szczegółowy zakres wymagań i obowiązków oraz sposób wykonania zamówienia zawarty jest we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
5. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe w rozumieniu art. 632 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 2019 r., poz. 1145, z późn. zm.).
6. W ramach wynagrodzenia podanego w ofercie Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszystkich świadczeń wskazanych w SWZ oraz we wzorze Umowy z Wykonawcą (załącznik nr 6 do SWZ).
7. Oferta Wykonawcy powinna uwzględniać wykonanie wszystkich niezbędnych świadczeń zapewniających właściwe wykonanie przedmiotu zamówienia.
8. Zakres prac do wykonania w ramach zamówienia określa SWZ, Umowa z Wykonawcą (o której mowa w ust. 4) oraz następujące dokumenty, zwane dalej łącznie „Dokumentacją Projektową” - załącznik nr 1 do SWZ):
1) Projekt budowlano-wykonawczy: Projekt architektoniczno-budowlany przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
2) Aneks do Projektu budowlano-wykonawczego: Projekt architektoniczno-budowlany przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju
Regionalnego,
3) Projekt architektoniczno-budowlany branży konstrukcyjnej przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
4) Rysunki do Projektu architektoniczno-budowlanego przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
5) Rysunki do Projektu architektoniczno-budowlanego branży konstrukcyjnej przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
6) Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ),
7) Projekt architektoniczno-budowlany branży elektrycznej przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
UWAGA: Zamawiający wyłącza z zamówienia zakres polegający na zakupie sprzętów opisanych na stronie 8-10, tj. szafy RACK 15U oraz zestawu gniazd z filtrem. Zamawiający posiada ten sprzęt, w związku z czym przekaże go Wykonawcy w celu zamontowania. Pozostały zakres opisany w punkcie 2 ww. dokumentacji tj. instalacje teletechniczne pozostaje bez zmian.
8) Projekt architektoniczno-budowlany branży elektrycznej przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego - instalacja fotowoltaiczna o mocy znamionowej 15,54kWp.
9) Projekt architektoniczno-budowlany branży sanitarnej przebudowy, remontu i
termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
10) Rysunki do projektu architektoniczno-budowlanego branży sanitarnej przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
11) Projekt zagospodarowania terenu dla przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
12) Rysunek do projektu zagospodarowania terenu dla przebudowy, remontu i
termomodernizacji budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
13) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) dotyczące wykonania i odbioru robót budowlanych związanych z przebudową, remontem i termomodernizacją budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
14) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) dotyczące wykonania i odbioru robót elektrycznych związanych z przebudową, remontem i termomodernizacją budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
15) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) dotyczące wykonania i odbioru robót sanitarnych związanych z przebudową, remontem i termomodernizacją budynku biurowego Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
16) Pozwolenie na realizację inwestycji – pozwolenie na budowę.
17) Przedmiar robót – roboty budowlane,
18) Przedmiar robót – instalacje elektryczne,
19) Przedmiar robót – instalacje sanitarne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1276740,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1431720,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1276740,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Retex

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9221007695

7.3.3) Ulica: Czarnystok 102

7.3.4) Miejscowość: Czarnystok

7.3.5) Kod pocztowy: 22-463

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Michał Markowicz , ul chłodna 44, 23-400 Biłgoraj, Nip-9181958650- jako podwykonawca udostępni doświadczenie i wiedzę, jak też wykona część elektryczną zadania w całości.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1276740,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2021-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane