Roboty budowlane remontowe na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Tynieckiej w Krakowie

35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00188372
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00188372/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-22 11:18
Lokalizacja
Rząska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-911dc0a1-f427-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5130222434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00188372 z dnia 2021-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane remontowe na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Tynieckiej w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 2

1.5.2.) Miejscowość: Rząska

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 35wog.szp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 35wog.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane remontowe na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Tynieckiej w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-911dc0a1-f427-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188372

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015178/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Roboty budowlane remontowe na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Tynieckiej w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134651/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 21/INFR/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 243494,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu schodów zewnętrznych w budynkach
nr 24, 29 i biurze przepustek, naprawa izolacji ścian fundamentowych i roboty malarskie wewnętrzne w budynkach nr 2, 3 i 4, remont 2 szt. kontenerów sanitarnych oraz przełożenie instalacji schładzającej w bud. nr 55 na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Tynieckiej
w Krakowie.

2. Zamawiający nie dokonał podziału przedmiotu zamówienia na części.

Stan istniejący:

Schody zewnętrzne w bud. nr 24, 29 i biurze przepustek z odpadającą okładziną z płytek gres stwarzają zagrożeniem wypadkowe, nieszczelne izolacje pionowe ścian fundamentowych powodują zawilgocenie i zagrzybienie wewnątrz, wyeksploatowane kontenery sanitarne z uszkodzonymi instalacjami stwarzają zagrożenie wypadkowe i sanitarne, z uwagi na zmianę funkcji pomieszczeń
w bud. nr 55 konieczne jest przeniesienie instalacji schładzającej.

Zakres prac remontowych obejmował będzie:
1. Roboty rozbiórkowe i demontażowe
2. Roboty ziemne
3. Roboty murarskie
4. Roboty betoniarskie
5. Roboty izolacyjne
6. Roboty tynkarskie
7. Roboty malarskie
8. Roboty posadzkowe
9. Ślusarka okienna i drzwiowa
10. Instalacje sanitarne, c.o.
11. Instalacje elektryczne

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja obejmująca:

a) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót.
b) Przedmiar robót.
c) Kosztorys inwestorski:

Szczegółowy zakres robót został zawarty w „Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót” – zał. nr 9 do SWZ oraz w „Przedmiarach robót” - zał. nr 8 do SWZ.

Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia jest terenem zamkniętym w rozumieniu art. 4, ust. 2a ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U. z 2020 Nr 276z późniejszymi zmianami).
Wykonawca robót jest odpowiedzialny za jakość ich wykonania oraz za ich zgodność z specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiarem robót, dokumentacją projektową, prawem budowlanym, wiedzą techniczną oraz obowiązującymi normami budowlanymi i rozporządzeniami.

Nakłady robocizny, materiałów i sprzętu w analogicznych pozycjach kosztorysu ofertowego należy przyjąć tak jak wskazał Zamawiający w inwestorskim przedmiarze robót.
Uwaga!
Realizacja prac remontowych będzie odbywała się na czynnym obiekcie, w dni robocze
w godzinach od godz. 7:00 do 15:00 lub w terminach uzgodnionych z Użytkownikiem
tj. Dowódcą Jednostki Wojskowej lub z upoważnionym przedstawicielem oraz Zamawiającym.

Wykonawca udzieli Zamawiającemu „Gwarancji dobrego wykonania” – („Gwarancji dobrego wykonania” – stanowiąca załącznik do umowy), na okres zgodnie z wyborem wskazanym
w drugim kryterium (SWZ rozdział XX).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w oparciu o zapis art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych
z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 poz.1129 t.j) unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „Roboty budowlane remontowe na terenie kompleksu wojskowego przy
ul. Tynieckiej w Krakowie”, gdyż cena najkorzystniejszej oferty w wysokości 359 823,79 zł, brutto firmy WIBA Baran Wierciak Bochacki s.c., ul. Gałczyńskiego 7, 32-400 Myślenice przewyższała kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może jej zwiększyć do wartość oferty najkorzystniejszej. Druga oferta złożona przez firmę SOL-HUT Sp. z o.o., ul. Kornela Makuszyńskiego 4A,31-752 Kraków również przekracza środki finansowe jakie zamawiający przewidział na realizację zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303911,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 359823,79 PLN

2021-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane