Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Podlasiu

Gmina Łąck

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00188490
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00188490/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-22 11:55
Lokalizacja
Łąck, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1198b7d-0ee8-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7742935675
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychLampy i oprawy oświetlenioweSprzęt do sportów uprawianych na boiskachPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty w zakresie różnych nawierzchniWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00188490 z dnia 2021-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Podlasiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łąck

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015738

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gostynińska 2

1.5.2.) Miejscowość: Łąck

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-520

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 384-14-00

1.5.8.) Numer faksu: 24 384-14-15

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalack.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminalack.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://uglack.bip.org.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Podlasiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1198b7d-0ee8-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188490

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004094/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Podlasiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170747/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 203307,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Podlasiu”.
2. Zamówienie nie zostało podzielona na części. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia
na części, z uwagi na fakt, iż ze względów technicznych zamówienie tworzy nierozerwalną całość. Podział na części byłby działaniem nieracjonalnym, zwłaszcza w sytuacji, gdyby na którąkolwiek część nie wpłynęła żadna oferta lub gdyby z innych przyczyn należało unieważnić postępowanie.
3. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) wykonanie boiska o nawierzchni z trawy syntetycznej o wymiarach 18,00 x 33,00 m;
2) wyposażenie boiska;
3) instalacja oświetlenia boiska.
4. Szczegółowy zakres rzeczowy robót został przedstawiony w:
1) projekcie wykonawczym stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ;
2) przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 11do SWZ;
3) szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ.
5. Przedmiot zamówienia musi być wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie na składanie ofert, tj. do dnia 20 września 2021 r. do godz. 12:00 do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta, złożona przez firmę ACTIVA Longin Witkowski z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 53 lok. 6, 90-130 Łódź z ceną brutto 380 070,00 zł. Cena złożonej oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 302 000,00 zł brutto, która została podana przez Zamawiającego przed terminem otwarcia ofert. Mając na uwadze zaistniała sytuację oraz po przeanalizowaniu sytuacji budżetowej gminy, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, ponieważ nie istnieje możliwość zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny zadeklarowanej w ofercie Wykonawcy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380070,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 380070,00 PLN

2021-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane