Budowa infrastruktury na cmentarzu komunalnym przy ulicy Piaskowej w Iławie
GMINA MIEJSKA IŁAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00188827
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00188827/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 13:35
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b88c1327-0bd5-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7441660083
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00188827 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury na cmentarzu komunalnym przy ulicy Piaskowej w Iławie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA IŁAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743456
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 13
1.5.2.) Miejscowość: Iława
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 89 6490101
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umilawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umilawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umilawa.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury na cmentarzu komunalnym przy ulicy Piaskowej w Iławie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b88c1327-0bd5-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188827
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002034/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa kolumbarium
1.1.24 Budowa mogiły zbiorowej na cmentarzu komunalnym przy ulicy Piaskowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 168837,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Budowa ossuariumPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych obejmujących budowę ossuarium (w formie mogiły zbiorowe)j na cmentarzu komunalnym przy ulicy Piaskowej, działce nr 56 obręb 0006 miasta Iława 6 - zgodnie z załączoną dokumentacją, obejmujących w szczególności:
• roboty ziemne,
• wykonanie zbrojonych ław fundamentowych pod ściany komory ossuarium,
• wykonanie komory ossuarium o wymiarach 3,00 m x 6,00 m x wysokość 2,50 m,
• zagęszczenie piasku dna ossuarium oraz wysypanie dna kruszywem,
• wykonanie stopni złazowych w komorze ossuarium,
• wykonanie przykrycia komory ossuarium płytą żelbetową z włazem (właz na zawiasach),
• wykończenie cokołu ossuarium lastrykiem, po uzgodnieniu kolorystyki,
• wykończenie przykrycia komory ossuarium płytami z piaskowca, po uzgodnieniu kolorystyki,
• wykończenie płyt z piaskowca grawerami: sentencją „NON OMNIS MORIAR Horacy” i kwiatowym motywem ozdobnym w formie czarnej róży, o wysokości co najmniej 1/3 górnych płyt (lewej i prawej). Kształt czcionki, wielkość liter, układ napisu, kolorystykę oraz formę motywu kwiatowego należy uzgodnić z Zamawiającym i przedłożyć wzór w postaci rysunku do ostatecznej akceptacji Zamawiającego;
• wykonanie opaski ossuarium kostką brukową betonową (w kolorze harmonizującym z kolorystyką ossuarium), na podbudowie (warstwa odsączająca, podbudowa z kruszywa stabilizowana mechanicznie, podsypka cementowo-piaskowa) i wykończenie obrzeżami betonowymi ułożonymi na ławie betonowej,
• uporządkowanie terenu z humusowaniem i obsianiem trawą
• wykonanie dokumentacji powykonawczej (2 egz. w wersji papierowej oraz 1 w wersji elektronicznej na płycie CD, w formacie PDF), w tym geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262300-4 - Betonowanie
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
4.5.5.) Wartość części: 40903,24 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Budowa kolumbariumPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kolumbarium na cmentarzu komunalnym przy ul. Piaskowej w Iławie, działka nr 56 obręb 6 zgodnie z załączoną dokumentacja projektową obejmujących w szczególności:
• roboty ziemne,
• roboty fundamentowe,
• wykonanie słupów żelbetowych kolumbarium,
• wykonanie z płyt kamiennych kolumbarium,
• przekucie fryzów w granicie o motywach roślinnych
• wykonanie opaski oraz utwardzeń z kostki brukowej na podbudowie z kruszywa,
• montaż ławek zewnętrznych,
• uporządkowanie terenu z humusowaniem i obsianiem trawą,
• wykonanie dokumentacji powykonawczej (2 egz. w wersji papierowej oraz 1 w wersji elektronicznej na płycie
CD, w formacie PDF), w tym geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 127934,63 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1. Na realizację część 1 i 2 zamówienia w terminie składania ofert, określonym na dzień 20.09.2021 r. do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2. Zamawiający, stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy pzp bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwoty,
jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie poszczególnych części zamówienia. Wynoszą one odpowiednio:
- część 1 – 20.695,00 zł
- część 2 – 150.000,00 zł
3. W związku z tym, że na część 1 i 2 zamówienia nie wpłynęła żadna oferta, Zamawiający unieważnia postępowanie w obu częściach na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy pzp, stanowiącego o tym, że zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1. Na realizację część 1 i 2 zamówienia w terminie składania ofert, określonym na dzień 20.09.2021 r. do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2. Zamawiający, stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy pzp bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwoty,
jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie poszczególnych części zamówienia. Wynoszą one odpowiednio:
- część 1 – 20.695,00 zł
- część 2 – 150.000,00 zł
3. W związku z tym, że na część 1 i 2 zamówienia nie wpłynęła żadna oferta, Zamawiający unieważnia postępowanie w obu częściach na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy pzp, stanowiącego o tym, że zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |