„Budowa budynku gospodarczo-garażowego w Antoninie”

Nadleśnictwo Antonin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00188803
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00188803/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-22 13:27
Lokalizacja
Antonin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-565b3585-f5ac-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6220008320
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty przy wznoszeniu rusztowańZbrojenieBetonowanie konstrukcjiRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychIzolacja cieplnaTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty ciesielskieKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty elewacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00188803 z dnia 2021-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa budynku gospodarczo-garażowego w Antoninie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Antonin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250027301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 11

1.5.2.) Miejscowość: Antonin

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-421

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627348124

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: antonin@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.antonin.poznan.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://antonin.poznan.lasy.gov.pl/aktualnosci

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa budynku gospodarczo-garażowego w Antoninie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-565b3585-f5ac-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188803

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00060007/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa garaży i pom. gospodarczego w Antoninie przy siedzibie Nadleśnictwa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137220/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 440645,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku gospodarczo-garażowego, wolno stojącego w miejscowości Antonin wraz z zagospodarowaniem części działki nr 1107 Antonin wokół projektowanego budynku.
Zagospodarowania terenu obejmuje wykonanie dojazdu, dojścia do budynku oraz wewnętrznej energetycznej linii zasilającej do projektowanego budynku.
Celem inwestycji jest wykonanie pomieszczeń garażowych do przechowywania czterech pojazdów mechanicznych, samochodów osobowych oraz pomieszczenie gospodarcze do przechowywania narzędzi ogrodowych na potrzeby Nadleśnictwa Antonin.
Budynek gospodarczo-garażowy będzie budynkiem jedno-kondygnacyjnym, wolno stojącym, niepodpiwniczonym, nakryty dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 30° (warstwy dachu wg dokumentacji rysunkowej).
Program funkcjonalno-użytkowy składa się z dwóch części, część garażową przewidzianą na cztery samochody osobowe i część gospodarczą służącą potrzebą nadleśnictwa Antonin. Budynek ocieplony, nieogrzewany. Główną konstrukcję dachu stanowić będą dźwigary kratowe drewniane, mocowanych do wieńca obwodowego żelbetowego. Pokrycie stanowić będzie blacha na rąbek stojący w kolorze grafitowym oparta na łatach i kontrłatach. Na dźwigarach kratowych drewnianych zastosowana zostanie membrana dachowa. Budynek zaprojektowany został z materiałów dopuszczonych do stosowania w budownictwie. Budynek wyposażony zostanie w instalację elektryczną. Przewidywane są przyłącza elektryczne. Odpady stałe będą gromadzone w pojemnikach w przeznaczonym do tego miejscu przystosowanym do możliwości segregacji odpadów bytowych i wywożone na podstawie umowy z lokalnym zakładem komunalnym na wysypisko.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty Wykonawcy Usługi Ogólnobudowlane Marek Stankiewicz (Uciechów, ul. Leśna 2, 63-430 Odolanów), tj. kwota 839 431,49 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w zakresie w jakim Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty, tj. kwotę 541 993,99 zł. Zamawiający dokonał weryfikacji swoich możliwości co do zwiększenia kwoty zamówienia z negatywnym wynikiem. Przez wzgląd na różnicę w wysokości kwoty przeznaczonej na sfinalizowanie zamówienia a ceną oferty, Zamawiający nie posiada aktualnie możliwości finansowych i zabezpieczonych środków w aktualnym planie finansowym jednostki pozwalających na zwiększenie środków na inwestycję pozwalającymi na udzielenie zamówienia według najkorzystniejszej oferty złożonej w niniejszym postępowaniu. Realizacja inwestycji w kwocie zadeklarowanej w najkorzystniejszej ofercie w wysokości 839 431,49 zł brutto jest zatem w chwili obecnej niemożliwa. Przez wzgląd na powyższe Zamawiający zmuszony jest na podstawie art. 255 pkt 3 w zw. z art. 266 PZP do unieważnienia niniejszego postępowania już na obecnym etapie”.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane