Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem policjantów
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00211613
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-05 15:33
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120104697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
4 przyznane
WŁODAWSKI ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I BUDOWLANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłodawa, PL
268 840 PLNDOM PIELGRZYMA W KODNIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKodeń, PL
258 455,34 PLNANNA DEMIANIUKLublin, PL
146 640 PLNPIOTR WĘŻYKOkuninka VIII/10, PL
146 640 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.