Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej Nr 3
MIASTO MIŃSK MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189233
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189233/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 15:52
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbb7b31c-fb6e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8222146599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189233 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej Nr 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MIŃSK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 759 53 00
1.5.8.) Numer faksu: 25 758 40 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.galazka@umminskmaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.minsk-maz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/minsk_maz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej Nr 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbb7b31c-fb6e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189233
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000250/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Ppodstawowej nr3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147697/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: W.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 379298,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska wielofunkcyjnego o sztucznej nawierzchni, ogrodzonego i wyposażonego w stały i demontowalny sprzęt sportowy, przeznaczonego do gry w piłkę ręczną, nożną, koszykówkę i siatkówkę, przy Szkole Podstawowej Nr 3 na części działki o numerze ewidencyjnym 865/2 w Mińsku Mazowieckim. Zamawiający zaznacza, że roboty budowlane będą prowadzone przy funkcjonującym obiekcie szkoły.
2. Zakres robót obejmuje miedzy innymi:
a) budowę boiska o nawierzchni polipropylenowej,
b) budowę utwardzeń z betonowej kostki brukowej łączących boisko z istniejącymi utwardzeniami,
c) budowę ogrodzenia boiska z furtką i bramą serwisową,
d) montaż stałego wyposażenia sportowego,
e) obsługę geodezyjną oraz inwentaryzację geodezyjną powykonawczą w 3 egz.;
f) wykonanie wymaganych przepisami prawa badań sprawdzeń i pomiarów niezbędnych do oddania boiska do użytkowania oraz załatwienie wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem, prowadzeniem i zakończeniem robót budowlanych zgodnie z wymogami ustawy prawo budowlane na koszt wykonawcy
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 10 do SWZ, który zawiera:
1) Projekt Zagospodarowania Terenu Budowa Boiska Wielofunkcyjnego na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3;
2) Projekt Architektoniczno-Budowlany, Projekt Wykonawczy-Techniczny Budowa Boiska Wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej Nr 3;
3) Przedmiar robót;
4) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
4. Ponadto Zamawiający wymaga, aby oferowana nawierzchnia polipropylenowa spełniała niżej określone wymagania tj.:
Prefabrykowana, polipropylenowa nawierzchnia modułowa, wytwarzana przez formowanie wtryskowe w postaci ażurowych płytek
Płytki wykonane z mieszanki kopolimeru polipropylenowego odpornego na uderzenia. Materiał z dodatkami zapewniającymi odporność na promieniowanie uv, degradacją i utlenianiem tworzywa oraz redukujące nagromadzenie ładunków elektrostatycznych na użytkownikach boisk
Płytki wyposażone w zatrzaski łączące je ze sobą oraz kompensujące rozszerzalność termiczną. Struktura płytek w postaci otwartych siatek zapewniająca wysoką przyczepność i przepuszczalność dla wody
grubość płytki min. 18 mm
Kolor nawierzchni czerwony (pola autowe boiska do piłki ręcznej), zielony (pole gry boiska do piłki ręcznej) i niebieski (pole gry boiska do siatkówki), z malowanymi liniami szerokości 5 cm w kolorze białym (piłka ręczna i siatkówka) i żółtym (koszykówka)
WŁAŚCIWOŚCI WYNIKI
Wytrzymałość na rozciąganie, N/mm2 (MPa) (metoda badań PN-EN 12230) ≥ 350
Zachowanie się piłki odbitej, % (metoda badań PN-EN 12235) ≥90
Odkształcenie pionowe, na podłożu betonowym, mm (23°C) ≤3
Odporność na ścieranie (g) (metoda badań PN-EN 5470-1) ≤1
Odporność na sztuczne starzenie oceniona zmianą barwy (stopień w skali szarej); (metoda badań PN-EN 20105-A02) min. 4
Opór poślizgu, (metoda badań PN-EN 13036-4)
- nawierzchnia sucha 80 - 110
- nawierzchnia mokra 55 - 110
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 505036,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 505036,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 505036,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sport Grupa Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9521514930
7.3.3) Ulica: Dźwigowa 24
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 505036,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |