Modernizacja dróg i chodników na terenie miasta Garwolina wraz z infrastrukturą towarzyszącą z podziałem na pięć części
MIASTO GARWOLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189072
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 14:39
- Lokalizacja
- Garwolin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d186fdb-d419-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8262197798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189072 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg i chodników na terenie miasta Garwolina wraz z infrastrukturą towarzyszącą z podziałem na pięć części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO GARWOLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Staszica 15
1.5.2.) Miejscowość: Garwolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@garwolin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umgarwolin.bip.e-zeto.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastogarwolin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg i chodników na terenie miasta Garwolina wraz z infrastrukturą towarzyszącą z podziałem na pięć części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d186fdb-d419-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003031/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja ul. Asnyka
1.1.5 Modernizacja ul. Budzeń - Budowa chodnika przy ul. Budzeń
1.1.9 Przebudowa parkingu przy ulicy Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego
1.1.10 Przebudowa ulicy Henryka Dłużniewskiego ps. "Lech"
1.1.11 Przebudowa ulicy Ks. Mariana Juszczyka i ulicy Ks. Dr Antoniego Święcickiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00092110/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część nr 1 pn.: Modernizacja ul. AsnykaW ramach modernizacji ul. Asnyka wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do wyrównania istniejącej nawierzchni z kostki betonowej (trylinki) kruszywem łamanym, ułożenia warstwy wiążącej gr. 4 cm i warstwy ścieralnej gr. 3 cm z betonu asfaltowego dla KR-3, wymiany krawężników, wykonania zjazdów, przełożenia niezbędnej powierzchni istniejących zjazdów, frezowania istniejącej nawierzchni w granicach studzienek ściekowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączone do SWZ: Projekt budowlany, specyfikacja techniczna, ponadto udostępnia się przedmiar robót
Zakres wynikający z ww. dokumentów opisuje przedmiot zamówienia łącznie, tzn., jeżeli jakikolwiek element lub czynności są wymienione w choćby w jednym z tych dokumentów, Wykonawca ma obowiązek uwzględnić jego wykonanie w cenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 470916,27 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Część nr 2 pn.: Modernizacja ul. Budzeń – Budowa chodnika przy ul. Budzeń.Realizując cz. nr 2 Wykonawca w szczególności zobowiązany będzie do:
• odtworzenia (wyznaczenie) trasy i punktów wysokościowych
• wykonania robót przygotowawczych, zdjęcia humusu, wykonania robót rozbiórkowych
• oczyszczenia rowu z namułu z wyprofilowaniem skarp rowu i mechanicznym usunięciem karp wraz z wywozem urobku do utylizacji
• wykonania koryta
• wzmocnienia skarp oraz dna rowu
• posadowienia krawężników betonowych oraz betonowych obrzeży chodnikowych
• wykonania konstrukcji podbudowy
• wykonania nawierzchni chodnika
• dostawy wraz z montażem barier/poręczy ochronnych
• przełożenia kostki betonowej na progu zwalniającym
• regulacji pionowej zaworów wodociągowych i gazowych, oraz hydrantów podziemnych
• wykonania oznakowania poziomego i pionowego
• humusowania i obsiania trawą powierzchni
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączone do SWZ: przekrój, zagospodarowanie terenu, specyfikacja techniczna, ponadto udostępnia się przedmiar robót
Zakres wynikający z ww. dokumentów opisuje przedmiot zamówienia łącznie, tzn., jeżeli jakikolwiek element lub czynności są wymienione w choćby w jednym z tych dokumentów, Wykonawca ma obowiązek uwzględnić jego wykonanie w cenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 148880,50 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3) Część nr 3 pn.: Przebudowa parkingu przy ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego.Realizując cz. nr 3 Wykonawca zobowiązany będzie do Wykonania zatoki parkingowej w km 0+303,5÷0+509,0 na dz. nr ew. 1300/1 na podstawie załączonego do SWZ Projektu Budowlanego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączone do SWZ: Projekt budowlany, specyfikacja techniczna, ponadto udostępnia się przedmiar robót
Zakres wynikający z ww. dokumentów opisuje przedmiot zamówienia łącznie, tzn., jeżeli jakikolwiek element lub czynności są wymienione w choćby w jednym z tych dokumentów, Wykonawca ma obowiązek uwzględnić jego wykonanie w cenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 252483,21 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4 pn.: Przebudowa ulicy Henryka Dłużniewskiego ps. "Lech" obejmuje budowę ulicy Dłużniewskiego w mieście Garwolin dł. 438,5 m. Realizując cz. nr 4 Wykonawca w szczególności zobowiązany będzie do:• wykonania robót przygotowawczych - odtworzenia trasy punktów wysokościowych przy liniowych robotach ziemnych (drogi) w terenie równinnym
• wykonania koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
• wykonania robót związanych z odwodnieniem korpusu drogowego
• wykonania podbudowy
• wykonania nawierzchni
• regulacji studzienek i zaworów
• wykonania oznakowania
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączone do SWZ: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne, ponadto udostępnia się przedmiar robót.
Zakres wynikający z ww. dokumentów opisuje przedmiot zamówienia łącznie, tzn., jeżeli jakikolwiek element lub czynności są wymienione w choćby w jednym z tych dokumentów, Wykonawca ma obowiązek uwzględnić jego wykonanie w cenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 284750,29 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5) Część nr 5 pn.: Przebudowa ul. Ks. Mariana Juszczyka i ul. Ks. Dr. Antoniego ŚwięcickiegoRealizując cz. nr 5 Wykonawca w szczególności zobowiązany będzie do:
5.1) Przebudowy ul. Ks. Mariana Juszczyka w km 0+000÷0+102 dz. nr ew. 7953. W ramach realizacji zadania Wykonawca w szczególności zobowiązany będzie do wykonania chodnika z kostki betonowej, nawierzchni jezdni - warstwa ścieralna SMA, pobocza z kruszywa łamanego, wykonania odwodnienia, oznakowania.
5.2) Przebudowy ul. Ks. Dr. Antoniego Święcickiego w km 0+000-0+160,85. W ramach realizacji zadania Wykonawca w szczególności zobowiązany będzie do wykonania chodnika z kostki betonowej, wykonania zjazdów z kostki betonowej, wykonania kanału technologicznego po prawej stronie ulicy w poboczu, wykonania pobocza z kruszywa łamanego, wykonania odwodnienia, wykonania oznakowania, zabezpieczenia kabli sieci telefonicznej i energetycznej oraz gazociągu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączone do SWZ: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne, ponadto udostępnia się przedmiar robót.
Zakres wynikający z ww. dokumentów opisuje przedmiot zamówienia łącznie, tzn., jeżeli jakikolwiek element lub czynności są wymienione w choćby w jednym z tych dokumentów, Wykonawca ma obowiązek uwzględnić jego wykonanie w cenie oferty.
Realizacja zadania pn."Przebudowa ul. Ks. Mariana Juszczyka i ul. Ks. dr. Antoniego Święcickiego w Garwolinie" jest objęte dofinansowaniem w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 284750,29 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 449842,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 449842,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 449842,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe BRUKSTON Artur Gielo i Michał Kot spółka jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146573895
7.3.3) Ulica: ul. Stacyjna 3037/1
7.3.4) Miejscowość: Garwolin
7.3.5) Kod pocztowy: 08-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 449842,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176594,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 176594,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176594,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe BRUKSTON Artur Gielo i Michał Kot spółka jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146573895
7.3.3) Ulica: ul. Stacyjna 3037/1
7.3.4) Miejscowość: Garwolin
7.3.5) Kod pocztowy: 08-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176594,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152755,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152755,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152755,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe BRUKSTON Artur Gielo i Michał Kot spółka jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146573895
7.3.3) Ulica: ul. Stacyjna 3037/1
7.3.4) Miejscowość: Garwolin
7.3.5) Kod pocztowy: 08-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152755,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275725,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275725,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275725,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe BRUKSTON Artur Gielo i Michał Kot spółka jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146573895
7.3.3) Ulica: ul. Stacyjna 3037/1
7.3.4) Miejscowość: Garwolin
7.3.5) Kod pocztowy: 08-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275725,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |