Remont budynku garażowego nr 94 w kompleksie wojskowym przy ul. 4 Marca 3 w Koszalinie.
17 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189119
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189119/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 14:52
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47680bd3-04b7-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6692516785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189119 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku garażowego nr 94 w kompleksie wojskowym przy ul. 4 Marca 3 w Koszalinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 17 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321203128
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 4-go Marca 3
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-901
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 261 456 024
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 17wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 17wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/17wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku garażowego nr 94 w kompleksie wojskowym przy ul. 4 Marca 3 w Koszalinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47680bd3-04b7-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189119
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158230/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 23/WOG/RB/Infrastr./21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu budynku garażowego nr 94 w kompleksie wojskowym przy ul. 4 Marca 3 w Koszalinie polegającego na wymianie obróbek blacharskich dachu, naprawie pokrycia dachowego, tynków oraz wymianie grzejników elektrycznych wraz z instalacją. Zakres prac dotyczący zasad prowadzenia robót związanych z robotami budowlanymi obejmuje:
Zeskrobanie resztek tynku ze ścian wraz z naprawą powierzchni.
Gruntowanie ścian środkami wzmacniającymi podłoże.
Wykonanie nowego tynku strukturalnego cienkowarstwowego na ścianach.
Malowanie ścian farbami emulsyjnymi.
Wymiana obróbek blacharskich dachu i rynien.
Uszczelnienie pokrycia dachowego przy kanałach wentylacyjnych.
Mycie elewacji.
Demontaż 11 szt. Grzejników.
Montaż 11 szt. konwektorowych grzejników ściennych wraz z gniazdami elektrycznymi
Wywóz i utylizacja gruzu.
Wykonawca na własny koszt może dokonać szczegółowego sprawdzenia w terenie warunków wykonania Przedmiotu zamówienia, w tym celu może dokonać wizji lokalnej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) oraz Przedmiar robót stanowiący załącznik do niniejszej SWZ, który stanowi wyłącznie materiał pomocniczy do sporządzenia kosztorysu ofertowego (do obliczenia ceny oferty). Przedmiar robót powinien być analizowany w powiązaniu ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, wiedzą techniczną, sztuką budowlaną oraz niniejszą SWZ.
Zamawiający informuje, że Wykonawca wybrany w postępowaniu będzie mógł realizować zamówienie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 15:30.
Wykonawca na własny koszt może dokonać szczegółowego sprawdzenia w terenie warunków wykonania Przedmiotu zamówienia, w tym celu może dokonać wizji lokalnej.
Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności:
- Roboty rozbiórkowe i demontażowe,
- Roboty w zakresie usuwania gruzu,
- Roboty tynkarskie,
- Roboty W zakresie instalacji elektrycznej,
- Roboty w zakresie instalacji elektrycznej,
- Roboty malarskie wraz z przygotowaniem powierzchni,
- Wywóz gruzu i odpadów,
które w ocenie Zamawiającego polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem oraz rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 15 września 2020 r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za prace oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2021 r. ( Dz.U. z 2020 r. poz. 1596). Powyższy wymóg nie dotyczy osób wykonujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie - kierownika robót, koordynatora BHP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261320-3 - Kładzenie rynien
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102856,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119189,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102856,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany i Marketing Andrzej Starzyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6691100545
7.3.3) Ulica: ul. E. Plater 16 A/2
7.3.4) Miejscowość: Darłowo
7.3.5) Kod pocztowy: 76-150
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 102868,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-02| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |