Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja budynku Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Częstochowie ul. św. Barbary 43 w systemie zaprojektuj i wybuduj
Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo Prowincja Warszawska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189297
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189297/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 22:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a81ab150-03dd-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5251575226
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189297 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja budynku Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Częstochowie ul. św. Barbary 43 w systemie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo Prowincja Warszawska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006227176
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tamka 35
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-355
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 601773157
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ekonomat@poczta.fm
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szarytki.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Kościelna osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja budynku Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Częstochowie ul. św. Barbary 43 w systemie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a81ab150-03dd-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189297
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157565/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CZ/1/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Ocieplenie styropianem stropu nad nieogrzewaną piwnicą. Zakres robót obejmuje również koszt osuszania stropu.
2. Ocieplenie wełną mineralną stropu pod nieogrzewanym poddaszem.
3. Ocieplenie ścian zewnętrznych parteru i piętra o powierzchni 571 m² styropianem Przeprowadzenie ekspertyzy mykologicznej i zawilgocenia ścian piwnic, stropów oraz ścian parteru i piętra.
4. Ocieplenie styropianem ekstrudowanym ścian piwnic. W ramach prac towarzyszących należy wymienić również 3 sztuki starych jednoszybowych okien w piwnicy;
5. Ocieplenie styropianem stropów zewnętrznych;
6. Wymiana stolarka drzwiowej o powierzchni na drzwi alu-ciepłe. W przypadku usunięcia istniejącej warstwy ocieplenia należy zastosować styropian.
7. Wymiana instalacji c.w.u., i podłączenie do systemu zarządzania energią BEMS, montaż armatury wodooszczędnej, montaż nowego zasobnika c.w.u.
8. Montaż kolektorów słonecznych
9. Modernizacja instalacji c.o. - wymiana 63szt. grzejników z zaworami termostatycznymi zdalnie sterowanych (radiowych) i podłączenie do systemu zarządzania energią BEMS, wymiana przewodów c.o.
10. Montaż nowego kotła gazowego kondensacyjnego, podłączenie do systemu zarządzania energią BEMS.
11. Modernizacja ok. 40 punktów świetlnych i podłączenie do systemu zarządzania energią BEMS.
12. Wykonanie instalacji PV o mocy 3 kW:
13. Dostawa i montaż elektronicznego systemu zarządzania energią w budynku BEMS, zarządzającego wszystkimi instalacjami wewnętrznymi budynku tj. c.o., c.w.u. oświetlenie. System zapewni kontrolę, regulację, optymalizację i monitorowanie warunków klimatycznych poprzez sterowanie praca poszczególnych instalacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2100000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2100000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |