Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Zabłocie
Gmina Wiśniew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189215
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189215/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 15:39
- Lokalizacja
- Wiśniew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8acb25df-e3bf-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8212406047
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189215 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Zabłocie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiśniew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582629
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Siedlecka 13
1.5.2.) Miejscowość: Wiśniew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-112
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wisniew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wisniew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Zabłocie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8acb25df-e3bf-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189215
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112465/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.6.2021.DS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia drogowego w liniach rozgraniczających
pasa drogi gminnej
Nr 361123W na działce 592 w miejscowości Zabłocie gmina Wiśniew.
2. Zakres inwestycji:
- montaż kompletnie wyposażonej szafy oświetleniowej nN 0,4kV typu SOK na fundamencie
prefabrykowanym – 1 szt.
- budowa kablowej nN 0,4kV wewnętrznej linii zasilającej typu YAKXS 4x35mm2 – 2m/6m,
- montaż ośmiokątnej stalowej ocynkowanej latarni oświetleniowej o wysokości 8m na
fundamencie prefabrykowanym ,
z wysięgnikiem rurowym o długości 1,5m i oprawą oświetleniową LED 34,5W – 9 szt.,
- budowa kablowej linii oświetleniowej nN 0,4kV typu YAKXS 4x25mm2 – 340m/376m,
- ułożenie razem z linią kablową bednarki ocynkowanej FeZn 25x4mm – 340m/358m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |