Modernizacja drogi gminnej nr 150744C Ludzisko-Górki o długości 975,0m
GMINA JANIKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00192521
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00192521/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-27 08:39
- Lokalizacja
- Janikowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a0b77b2c-eac8-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5562562438
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192521 z dnia 2021-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej nr 150744C Ludzisko-Górki o długości 975,0m
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JANIKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350760
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Janikowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-160
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48523514411
1.5.8.) Numer faksu: +48523513519
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@janikowo.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.janikowo.bipgmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/janikowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi gminnej nr 150744C Ludzisko-Górki o długości 975,0m2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0b77b2c-eac8-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192521
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002137/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej w Ludzisko -Górki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125302/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.ZP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 513951,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi: “Modernizacja drogi gminnej nr 150744C Ludzisko-Górki o długości 975,0m”
w zakresie:
1.1. Modernizacja drogi gminnej nr 150744C relacji Ludzisko – Górki w m. Ludzisko będzie prowadzona na działkach nr 125 obręb Ludzisko i 48/1 obręb Balice (pas drogowy drogi gminnej nr 150744Cj); od km 0+000 do km 0+975. Droga gminna łączy się z drogą powiatową DP2558C relacji Janikowo – Inowrocław poprzez istniejące skrzyżowanie
i odcinek drogi gminnej w m. Ludzisko i biegnie w kierunku miejscowości Górki do drogi powiatowej nr 2564C relacji Balice Ciechrz. Rozpatrywany odcinek drogi ma długość 975 m
i zlokalizowany jest w całości w pasie drogowym drogi gminnej.
Modernizowana droga stanowi dojazd do gruntów rolnych i zabudowań zagrodowych. Modernizacja polegać będzie na wykonaniu koryta pod warstwy konstrukcyjne, warstwy mrozochronnej z gruntu stabilizowanego cementem o Rm=2,5 Mpa grub. 10 cm oraz podbudowy tłuczniowej z kruszywa łamanego o frakcji 0/31,5 mm grub. 20 cm o szerokości 3,7 m i nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych w dwóch warstwach o łącznej grubości 6 cm. Pobocza umocnione zostaną warstwą tłucznia. Całość zadania będzie prowadzone w istniejącym rozgraniczeniu pasa drogowego. Obszar oddziaływania mieści się w granicach działek nr 125 obręb Ludzisko i 48/1 obręb Balice.
1.2. Założenia projektowe:
Klasa drogi – gminna: D – dojazdowa
Prędkość projektowa – 40 km/h
Kategoria ruchu – KR 1
Szerokość jezdni – 3,5 m
Spadki poprzeczne jezdni – 2%
Szerokość poboczy – 0,75 m (0,5 m pobocza umocnione KŁSM i 0,25 m pobocza gruntowe)
Spadek poboczy – 8%
Szerokość rozgraniczenia – istniejąca
Mijanki – długości 25 m, szerokość jezdni 5,0m, zakończone skosami 1:2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360713,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1192964,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 360713,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "TRANS-POM" Piotr Pomagier
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5561163802
7.3.3) Ulica: Marcinkowo 37
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław 2
7.3.5) Kod pocztowy: 88-110
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 360713,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |