Spięcie sieci wodociągowej ul. Wolności w Bodzentynie z msc. Podkonarze wraz z komorą redukcyjną na wodociągu, gmina Bodzentyn - „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej w Aglomeracji Bodzentyn”

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH BODZENTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00189450
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00189450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-23 09:07
Lokalizacja
Bodzentyn, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d75fd2a-0fbf-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6572923542
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189450 z dnia 2021-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Spięcie sieci wodociągowej ul. Wolności w Bodzentynie z msc. Podkonarze wraz z komorą redukcyjną na wodociągu, gmina Bodzentyn - „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej w Aglomeracji Bodzentyn”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH BODZENTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364523049

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kielecka 83

1.5.2.) Miejscowość: Bodzentyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-010

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@puk.bodzentyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://puk.bodzentyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.puk.bodzentyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


SEKTOR WODNY

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Spięcie sieci wodociągowej ul. Wolności w Bodzentynie z msc. Podkonarze wraz z komorą redukcyjną na wodociągu, gmina Bodzentyn - „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej w Aglomeracji Bodzentyn”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d75fd2a-0fbf-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

POIiŚ

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172462/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: JRP.261.13.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej polegającej na spięciu sieci wodociągowej w ul. Wolności w Bodzentynie z msc. Podkonarze wraz z komorą redukcyjną na wodociągu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.
2021-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane