Przebudow dróg powiatow nr 4612 W Pątki Płociczno Mleczówka Suchy Grunt, nr 4615W Pątki Dziwy Sinogóra i nr 4613W od drnr 541 Brudnice Sinogóra Kipichy Odc 4613W od km 17+330,08 do km 17+520,08
POWIAT ŻUROMIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189553
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189553/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-23 09:53
- Lokalizacja
- Żuromin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec8d6025-018c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5110290993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189553 z dnia 2021-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudow dróg powiatow nr 4612 W Pątki Płociczno Mleczówka Suchy Grunt, nr 4615W Pątki Dziwy Sinogóra i nr 4613W od drnr 541 Brudnice Sinogóra Kipichy Odc 4613W od km 17+330,08 do km 17+520,08
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŻUROMIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377758
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Żuromin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23657 4700
1.5.8.) Numer faksu: 23 657 35 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@zuromin-powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zuromin-powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/powiat-zurominski11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudow dróg powiatow nr 4612 W Pątki Płociczno Mleczówka Suchy Grunt, nr 4615W Pątki Dziwy Sinogóra i nr 4613W od drnr 541 Brudnice Sinogóra Kipichy Odc 4613W od km 17+330,08 do km 17+520,082.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec8d6025-018c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189553
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000119/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przeb. dr. pow.4612 W Pątki Płociczno Mleczówka Suchy Grunt, 4615W Pątki Dziwy -Sinogóra i nr 4613W od drogi nr 541 - Brudnice - Sinogóra – Kipichy – Odcinek 4613W od km 17+330,08 do km 17+520,08
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155306/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OiN.272.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 113812,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa dróg powiatowych nr 4612 W Pątki - Płociczno - Mleczówka - Suchy Grunt, nr 4615W Pątki - Dziwy -Sinogóra i nr 4613W od drogi nr 541 - Brudnice - Sinogóra – Kipichy .
Przedmiotem niniejszej inwestycji jest przebudowa w/w drogi powiatowej.
W ramach tego etapu planuje się wykonanie poszerzenia istniejącej jezdni bitumicznej, wykonanie nowych nawierzchni zjazdów, poboczy, przepustów ze ściankami czołowymi pod zjazdami, w ramach robót ziemnych odpowiednie ukształtowanie skarp rowów drogowych oraz ich humusowanie i obsianie trawą. Podbudowę zaprojektowano z kruszywa łamanego a nawierzchnię z betonu asfaltowego. Pobocza uzupełnić kruszywem naturalnym.
W/w roboty zlokalizowane są na odcinku od km 17+330,08 do km 17+520,08, tj. o długości 190 m, drogi o numerze 4613W.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232453-2 - Roboty budowlane w zakresie upustów
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138394,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227720,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138394,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane DOMEX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5720000410
7.3.3) Ulica: Targowa 21
7.3.4) Miejscowość: Żuromin
7.3.5) Kod pocztowy: 09-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138394,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |