Budowa linii kablowej średniego napięcia SN 15 kV relacji stacja nr 4558 - stacja nr 44089 na terenie AGH w Krakowie - KC-zp.272-330/21
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189722
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-23 10:45
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93217502-de2d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189722 z dnia 2021-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa linii kablowej średniego napięcia SN 15 kV relacji stacja nr 4558 - stacja nr 44089 na terenie AGH w Krakowie - KC-zp.272-330/21
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa linii kablowej średniego napięcia SN 15 kV relacji stacja nr 4558 - stacja nr 44089 na terenie AGH w Krakowie - KC-zp.272-330/212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93217502-de2d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105023/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KC-zp.272-330/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa linii kablowej średniego napięcia SN 15 kV relacji stacja nr 4558 (Tkacka) a stacją nr 44089 (Biblioteka Główna – wcinka w linię kablową) wraz z kanalizacją elektryczną na terenie AGH w Krakowie w ramach inwestycji pn.: "Modernizacja systemu energetycznego Uczelni".
Obecnie stacja nr 44089 (Biblioteka Główna) zasilona jest ze stacji nr 45044 (Centrum Energetyki). Celem jest aby docelowo stacja nr 44089 (Biblioteka Główna) była zasilona bezpośrednio ze stacji nr 4558 (Tkacka).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315500-3 - Instalacje średniego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 339480 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 324720 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BC Polska Łukasz Bieńko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5060053540
7.3.4) Miejscowość: Dęblin
7.3.5) Kod pocztowy: 08-530
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 324720 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni
| 2021-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |