Remont dachu budynku "B" oraz wymiana papy na dachu zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku "A" w siedzibie Straży Miejskiej m.st. Warszawy przy ul. Kajetana Sołtyka 8/10
Miasto Stołeczne Warszawa - Straż Miejska m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194219
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00194219/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 10:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56091460-fc0a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5262150068
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194219 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku "B" oraz wymiana papy na dachu zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku "A" w siedzibie Straży Miejskiej m.st. Warszawy przy ul. Kajetana Sołtyka 8/10
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Straż Miejska m.st. Warszawy
1.3.) Oddział zamawiającego: Straż Miejska m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015271428
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Młynarska 43/45
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-170
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@strazmiejska.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.strazmiejska.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://strazmiejska-waw.logintrade.net/rejestracja1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku "B" oraz wymiana papy na dachu zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku "A" w siedzibie Straży Miejskiej m.st. Warszawy przy ul. Kajetana Sołtyka 8/102.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56091460-fc0a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194219
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000238/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont dachu budynku ,,B” oraz wymiana papy na dachu zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku ,,A” w siedzibie Straży Miejskiej m.st. Warszawy przy ul. Kajetana Sołtyka 8/10.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162117/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SM-WZP-2131-29/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 804556,40 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 471222,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i odbiór robót związanych z wykonaniem remontu dachu budynku "B" oraz wymianą papy na dachu zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku "A" w siedzibie Straży Miejskiej m.st. Warszawy przy ul. Kajetana Sołtyka 8/10.
Budynki A i B są obiektami cztero i jednokondygnacyjnymi adoptowanymi po byłej szkole na działalność statutową Straży Miejskiej. Budynek „B” jest 1 kondygnacyjnym budynkiem o płaskim dachu krytym papą asfaltową. Część zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku "A" jest jednokondygnacyjna o płaskim krytym papą asfaltowa dachu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45321000-3 - Izolacja cieplna
45410000-4 - Tynkowanie
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiajacy zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 908807,09 PLN
| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |