Przebudowa dróg osiedlowych do budynków mieszkalnych po byłym PGR na działkach nr 343, 347, 348, 349, 350 w m. Szczepanów
Gmina Marcinowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189846
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189846/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-23 11:23
- Lokalizacja
- Marcinowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a8c3f86-0196-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8842365290
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189846 z dnia 2021-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg osiedlowych do budynków mieszkalnych po byłym PGR
na działkach nr 343, 347, 348, 349, 350 w m. Szczepanów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Marcinowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718366
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Juliana Tuwima 2
1.5.2.) Miejscowość: Marcinowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-124
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@marcinowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marcinowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://marcinowice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg osiedlowych do budynków mieszkalnych po byłym PGRna działkach nr 343, 347, 348, 349, 350 w m. Szczepanów
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a8c3f86-0196-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189846
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000640/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa dróg osiedlowych do budynków mieszkalnych po byłym PGR na działkach nr 343, 347, 348, 349,350 w m. Szczepanów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155717/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.32.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 461312,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie dotyczy przebudowy dróg osiedlowych do budynków mieszkalnych w m. Szczepanów polegającej na przebudowie nawierzchni i innych elementów drogi na odcinku o długości 830 m o szer. 3,0-3,50 m. Nawierzchnia wykonana z betonu asfaltowego 5 cm + 4 cm. Krawężniki betonowe na ławie betonowej z oporem.
Zakres prac obejmuje:
I. ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
- Odtworzenie (wyznaczenie) trasy i punktów wysokościowych
- Rozbiórka nawierzchni bitumicznej
- Rozbiórka wpustów ze studzienkami deszczowymi, przykanalików z rur betonowych
II. ROBOTY ZIEMNE
- Wykonanie wykopów w gruntach kat. I-IV
III. ODWODNIENIE KORPUSU DROGOWEGO
- Kanał deszczowy
- Przykanaliki i łuki
- Wpusty uliczne ściekowe żeliwne ze studzienkami betonowymi
- Studnie rewizyjno-połączeniowe i przelotowe
- Regulacja pionowa i licowanie z nawierzchnią jezdni skrzynek zasuw i zaworów wodociągowych
- Regulacja pionowa studni kanalizacji sanitarnej i deszczowej w tym naprawa zwieńczeń studni oraz
- wymiana przykryw na typ ciężki
IV. PODBUDOWY
- Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
- Warstwa podbudowy pomocniczej (mrozoochronna)
- Podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej
- Skropienie warstw konstrukcyjnych
V. NAWIERZCHNIE
- Nawierzchnia z betonu asfaltowego - warstwa wiążąca
- Nawierzchnia z betonu asfaltowego - warstwa ścieralna
VI. ELEMENTY ULIC I ROBOTY
WYKOŃCZENIOWE
- Krawężniki betonowe na ławie betonowej z oporem
- Oznakowanie pionowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 06.09.2021 r., przed otwarciem ofert, zamawiający zamieścił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie przeznaczonej nafinansowanie zamówienia w wysokości 500 000,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną wynosiła 976183,35 zł i przewyższała kwotę jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Po analizie możliwości finansowych Gminy Zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną.
W związku z tym przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 976183,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 976183,35 PLN
| 2021-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |