Wykonanie napraw odcinków dróg leśnych na terenie Nadleśnictwie Goleniów w roku 2021.

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Goleniów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00192669
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00192669/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-27 09:54
Lokalizacja
Goleniów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46878931-f041-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8560004753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

STANLED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStargard, PL · lot 0
243 452,03 PLN
STANLED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStargard, PL · lot 1
171 929,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192669 z dnia 2021-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie napraw odcinków dróg leśnych na terenie Nadleśnictwie Goleniów w roku 2021.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Goleniów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539114

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Goleniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 418 24 59

1.5.8.) Numer faksu: +48 91 418 29 19

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: goleniow@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://goleniow.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/goleniow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie napraw odcinków dróg leśnych na terenie Nadleśnictwie Goleniów w roku 2021.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46878931-f041-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192669

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00064640/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie napraw odcinków dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Goleniów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136319/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1110196,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa odcinków dróg gruntowych tłuczniem - polegająca na nawiezieniu i wypełnieniu wyprofilowanej nawierzchni drogi gruntowej tłuczniem na terenie leśnictw: Zielonczyn, Dzisna, Borowik, Krokorzyce, Widzieńsko, Stepnica.
Szacunkowa ilość naprawy dróg gruntowych tłuczniem (nawiezienie i wypełnienie wyprofilowanej powierzchni drogi tłuczniem) wynosi 2832 m² .
Całość prac będzie polegać na nawiezieniu i wypełnieniu wyprofilowanej nawierzchni drogi gruntowej tłuczniem zachowując poniższe parametry:
- warstwa górna kruszywo łamane (tłuczeń) o uziarnieniu 0/31,5 mm do uzyskania grubości warstwy 5 cm;
- warstwa dolna stanowiąca przekrusz betonowy o frakcji 31,5/63 mm którą należy położyć do uzyskania warstwy grubości 20 cm;
- szerokość naprawianych odcinków dróg na całej długości ustala się do 3,5 mb
Całość prac będzie polegać na przywróceniu w nawierzchni gruntowej prawidłowego profilu poprzecznego i podłużnego, usunięciu nierówności i zapewnieniu właściwego odwodnienia poprzez wykopanie miejscowo dołów chłonnych na poboczach naprawianego odcinka.
Miejsca zlecane do naprawy, w których stwierdzono trwałe odkształcenia nawierzchni, należy po przywróceniu prawidłowego profilu drogi, naprawić przy użyciu kruszywa zachowując poniższe parametry:
- warstwa górna kruszywo łamane (tłuczeń) o uziarnieniu 0/31,5 mm do uzyskania grubości warstwy 5 cm;
- warstwa dolna stanowiąca przekrusz betonowy o frakcji 31,5/63 mm należy położyć do uzyskania warstwy 20 cm;
- szerokość naprawianych odcinków dróg na całej długości ustala się do 3,5 mb
Jeżeli wskazane odcinki wykazują powstanie głębszych kolein lub wybojów, należy przed położeniem warstwy tłucznia, uzupełnić odpowiednio rodzimym gruntem mineralnym lub innym materiałem sypkim (np. tłuczniem, pospółką) powstałe zagłębienia tak by można było uzyskać zamierzone grubości warstw przy zachowaniu właściwego profilu poprzecznego i podłużnego naprawianego odcinka.
Zarówno materiał użyty przed właściwą warstwą oraz warstwa właściwa tłucznia musi być prawidłowo zagęszczona.
Naprawy zostaną wykonane zgodnie ze Specyfikacją Techniczną stanowiącą załącznik nr 4 do SWZ.
Ilość i lokalizacja napraw wszystkich odcinków dróg przeznaczonych do wykonania naprawy będzie zlecana zleceniami szczegółowymi.
Podstawą rozliczenia dotyczącą naprawy drogi jest 1m² .
Ilość i lokalizacja napraw wszystkich odcinków dróg przeznaczonych do wykonania naprawy będzie zlecana zleceniami szczegółowymi. Zamawiający po wykonaniu przez Wykonawcę zleconej naprawy odcinka drogi będzie przeprowadzał odbiór wykonanych robót.
Podstawą rozliczenia dotyczącą naprawy drogi jest 1m² 2) Szczegółowy opis przedmiotu i wstępną lokalizacje zamówienia zawiera:
• Przedmiar dla Pakietu nr 1 – załącznik nr 1a do SWZ;
• Przedmiar dla Pakietu nr 2 – załącznik nr 1b do SWZ.
• Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – Specyfikacja Techniczna ST– dla Pakietu nr 1 i 2 - Załącznik nr 1 c do SWZ;
• Mapy z lokalizacją dróg do naprawy – załącznik nr 1 d do SWZ

Lokalizacje na których jest wstępnie planowana realizacja robót wchodzących w skład przedmiotu zamówienia zostały przedstawione na załącznikach mapowych stanowiących załącznik nr 1d do SWZ. Lokalizacje na których jest planowana realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia ma charakter wstępny i może ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem, że zawsze będzie się odbywała na obszarze leśnictw wchodzących w skład danego pakietu.
Ilości prac planowanych do wykonania w danych lokalizacjach na których jest planowana realizacja przedmiotu zamówienia w ramach danego Pakietu ma charakter wstępny i może ulec zmianie (zarówno zwiększeniu, jak i zmniejszeniu) w trakcie realizacji zamówienia. Zamawiający może zlecić w trakcie realizacji Umowy zakres prac mniejszy niż wskazany w SWZ, jednak nie mniej niż 80 %.
Zamawiający zastrzega sobie na etapie realizacji przedmiotu zamówienia prawo do zmniejszenia rozmiaru prac wykazanych w załącznikach nr 1a i 1b do SWZ, w przypadku zaistnienia okoliczności uzasadnionych gospodarczym interesem Zamawiającego, a także w przypadku wystąpienia innych ważnych przyczyn, w szczególności: przyczyn przyrodniczych, okoliczności wywołanych przez klęski żywiołowe i katastrofy naturalne bądź innych sytuacji, których nie można było przewidzieć na etapie przygotowywania postępowanie, jednakże nie mniej niż 80 % wartości Przedmiotu umowy zawartej z Wykonawca.
Wyżej wymienione zmniejszenia rozmiaru prac, w stosunku do zakresu określonego w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia nie stanowi zmiany umowy ani niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązań, a w związku z tym nie jest podstawą do podnoszenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zmniejszenie rozmiaru prac nie wymaga pisemnego uzgodnienia.
Zamawiający działając zgodnie z art. 95 ust. 1 PZP, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących niżej wymienione czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:
 czynności operatorów maszyn i sprzętów budowlanych;
 roboty ręczne polegających na wykonywaniu wykopów, zasypywaniu, rozgarnianiu itp.;
Sposób weryfikacji zatrudnienia w/w osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Załatwienie wszystkich formalności i kosztów związanych z wykonaniem przedmiotu zamówienia leży po stronie Wykonawcy.
Wykonawca udzieli na: przedmiot zamówienia gwarancji jakości i rękojmi za wady na wykonane roboty budowlane na okres minimum 12 miesięcy licząc od dnia zakończenia realizacji przedmiotu umowy wskazanego w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy lub więcej – w przypadku chęci uzyskania przez Wykonawcę dodatkowych punktów przyznawanych w ramach jednego z kryteriów oceny ofert tj. „Wydłużenie minimalnego (12 miesięcznego) okresu gwarancji jakości i rękojmi za wady” (patrz rozdział 16 SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 650678,05 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa odcinków dróg gruntowych tłuczniem - polegająca na nawiezieniu i wypełnieniu wyprofilowanej nawierzchni drogi gruntowej tłuczniem na terenie leśnictw: Niewiadowo, Wierzchosław, Krępsko, Mosty, Goleniów i Olszanka.
Szacunkowa ilość naprawy dróg gruntowych tłuczniem (nawiezienie i wypełnienie wyprofilowanej powierzchni drogi tłuczniem) wynosi 2000 m² .
Całość prac będzie polegać na nawiezieniu i wypełnieniu wyprofilowanej nawierzchni drogi gruntowej tłuczniem zachowując poniższe parametry:
- warstwa górna kruszywo łamane (tłuczeń) o uziarnieniu 0/31,5 mm do uzyskania grubości warstwy 5 cm;
- warstwa dolna stanowiąca przekrusz betonowy o frakcji 31,5/63 mm którą należy położyć do uzyskania warstwy 20 cm;
- szerokość naprawianych odcinków dróg na całej długości ustala się do 3,5 mb
Całość prac będzie polegać na przywróceniu w nawierzchni gruntowej prawidłowego profilu poprzecznego o podłużnego, usunięciu nierówności i zapewnieniu właściwego odwodnienia poprzez wykopanie miejscowo dołów chłonnych na poboczach naprawianego odcinka.
Miejsca zlecane do naprawy, w których stwierdzono trwałe odkształcenia nawierzchni, należy po przywróceniu prawidłowego profilu drogi, naprawić przy użyciu kruszywa zachowując poniższe parametry:
- warstwa górna kruszywo łamane (tłuczeń) o uziarnieniu 0/31,5 mm do uzyskania grubości warstwy 5 cm;
- warstwa dolna stanowiąca przekrusz betonowy o frakcji 31,5/63 mm należy położyć do uzyskania warstwy 20 cm;
- szerokość naprawianych odcinków dróg na całej długości ustala się do 3,5 mb
Jeżeli wskazane odcinki wykazują powstanie głębszych kolein lub wybojów, należy przed położeniem warstwy tłucznia, uzupełnić odpowiednio rodzimym gruntem mineralnym lub innym materiałem sypkim (np. tłuczniem, pospółką) powstałe zagłębienia tak by można było uzyskać zamierzone grubości warstw przy zachowaniu właściwego profilu poprzecznego i podłużnego naprawianego odcinka.
Zarówno materiał użyty przed właściwą warstwą oraz warstwa właściwa tłucznia musi być prawidłowo zagęszczona.
Naprawy zostaną wykonane zgodnie ze Specyfikacją Techniczną stanowiącą załącznik nr 1c do SWZ.
Ilość i lokalizacja napraw wszystkich odcinków dróg przeznaczonych do wykonania naprawy będzie zlecana zleceniami szczegółowymi. Zamawiający po wykonaniu przez Wykonawcę zleconej naprawy odcinka drogi będzie przeprowadzał odbiór wykonanych robót.
Podstawą rozliczenia dotyczącą naprawy drogi jest 1m² 2) Szczegółowy opis przedmiotu i wstępną lokalizacje zamówienia zawiera:
• Przedmiar dla Pakietu nr 1 – załącznik nr 1a do SWZ;
• Przedmiar dla Pakietu nr 2 – załącznik nr 1b do SWZ.
• Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – Specyfikacja Techniczna ST– dla Pakietu nr 1 i 2 - Załącznik nr 1 c do SWZ;
• Mapy z lokalizacją dróg do naprawy – załącznik nr 1 d do SWZ

Lokalizacje na których jest wstępnie planowana realizacja robót wchodzących w skład przedmiotu zamówienia zostały przedstawione na załącznikach mapowych stanowiących załącznik nr 1d do SWZ. Lokalizacje na których jest planowana realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia ma charakter wstępny i może ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem, że zawsze będzie się odbywała na obszarze leśnictw wchodzących w skład danego pakietu.
Ilości prac planowanych do wykonania w danych lokalizacjach na których jest planowana realizacja przedmiotu zamówienia w ramach danego Pakietu ma charakter wstępny i może ulec zmianie (zarówno zwiększeniu, jak i zmniejszeniu) w trakcie realizacji zamówienia. Zamawiający może zlecić w trakcie realizacji Umowy zakres prac mniejszy niż wskazany w SWZ, jednak nie mniej niż 80 %.
Zamawiający zastrzega sobie na etapie realizacji przedmiotu zamówienia prawo do zmniejszenia rozmiaru prac wykazanych w załącznikach nr 1a i 1b do SWZ, w przypadku zaistnienia okoliczności uzasadnionych gospodarczym interesem Zamawiającego, a także w przypadku wystąpienia innych ważnych przyczyn, w szczególności: przyczyn przyrodniczych, okoliczności wywołanych przez klęski żywiołowe i katastrofy naturalne bądź innych sytuacji, których nie można było przewidzieć na etapie przygotowywania postępowanie, jednakże nie mniej niż 80 % wartości Przedmiotu umowy zawartej z Wykonawca.
Wyżej wymienione zmniejszenia rozmiaru prac, w stosunku do zakresu określonego w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia nie stanowi zmiany umowy ani niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązań, a w związku z tym nie jest podstawą do podnoszenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zmniejszenie rozmiaru prac nie wymaga pisemnego uzgodnienia.
Zamawiający działając zgodnie z art. 95 ust. 1 PZP, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących niżej wymienione czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:
 czynności operatorów maszyn i sprzętów budowlanych;
 roboty ręczne polegających na wykonywaniu wykopów, zasypywaniu, rozgarnianiu itp.;
Sposób weryfikacji zatrudnienia w/w osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.

Załatwienie wszystkich formalności i kosztów związanych z wykonaniem przedmiotu zamówienia leży po stronie Wykonawcy.
Wykonawca udzieli na: przedmiot zamówienia gwarancji jakości i rękojmi za wady na wykonane roboty budowlane na okres minimum 12 miesięcy licząc od dnia zakończenia realizacji przedmiotu umowy wskazanego w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy lub więcej – w przypadku chęci uzyskania przez Wykonawcę dodatkowych punktów przyznawanych w ramach jednego z kryteriów oceny ofert tj. „Wydłużenie minimalnego (12 miesięcznego) okresu gwarancji jakości i rękojmi za wady” (patrz rozdział 16 SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 459518,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243452,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 327435,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243452,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STANLED I Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362454568

7.3.3) Ulica: Pierwszej Brygady 35

7.3.4) Miejscowość: Stargard

7.3.5) Kod pocztowy: 73-110

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243452,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171929,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206640,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 171929,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STANLED I Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362454568

7.3.3) Ulica: Pierwszej Brygady 35

7.3.4) Miejscowość: Stargard

7.3.5) Kod pocztowy: 73-110

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171929,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane