Budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00190081
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00190081/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-23 12:31
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c8f681d-1c57-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00190081 z dnia 2021-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c8f681d-1c57-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00190081
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001086/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa parkingów (al. Niepodległości)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Tryb negocjacji bez ogłoszenia zastosowano na podstawie art. 301 ust. 1 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, ponieważ w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym
ogłoszenie nr 2021/BZP 00157957/01 z dnia 24.08.2021 r. nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.64.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu, o nawierzchni z kostki betonowej, na 20 miejsc postojowych, w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych (powierzchnia łącznie 492,8 m2), zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
Obecnie teren przeznaczony pod parking jest wykorzystywany przez mieszkańców okolicznych budynków wielorodzinnych jako plac postojowy o nawierzchni gruntowo-żużlowej.
2. W zakres zamówienia wchodzi:
1) wykonanie robót rozbiórkowych i ziemnych;
2) wycinka 7 drzew kolidujących z przedmiotem zamówienia;
3) budowa kanalizacji deszczowej z włączeniem w drogę wewnętrzną – demontaż kratek ściekowych, kolektor żelbetowy śr. 200 mm, 3 studnie rewizyjne, wykonanie kratki ściekowej;
4) wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni parkingu oraz jezdni manewrowej: warstwa odsączająca, stabilizacja podłoża cementem, podbudowa betonowa, nawierzchnia z kostki betonowej;
5) położenie krawężników i oporników betonowych;
6) wykonanie humusowania terenu wraz z obsianiem trawą;
7) regulacja wysokościowa urządzeń obcych;
8) oznakowanie drogowe – poziome i pionowe;
9) sadzenie zastępcze 10 drzew (w miejscach wskazanych przez Zamawiającego);
10) pielęgnacja trawników i posadzonych drzew:
trawników - przez rok od odbioru przedmiotu zamówienia, po wzejściu
i zakorzenieniu się trawy pierwsze koszenie, zgrabienie i wywiezienie skoszonej trawy, wysianie nawozów mineralnych, dosianie trawy, jeżeli wystąpią ubytki, wałowanie trawnika, podlewanie wodą, powtarzanie ww. czynności w odstępach miesięcznych, z wyłączeniem okresu, w którym wegetacja nie przebiega, po roku przekazanie trawnika Zamawiającemu;
- drzew - przez trzy lata od odbioru przedmiotu zamówienia, po zasadzeniu podlewanie w zależności od potrzeb, nie mniej jak 12x w okresie wegetacji, 1x wiosną nawożenie nawozem mineralnym o przedłużonym działaniu, 1x w roku wykonanie cięcia pielęgnacyjnego (korygującego), usuwanie odrostów korzeniowych w zależności od potrzeb lecz nie mniej niż 2x w roku, wymiana wiązań, poprawienie i uzupełnienie palików przy drzewach w razie potrzeby, przycięcie koron, wymiana uschniętych drzew, jesienią kopczykowanie oraz wiosenne rozgarnięcie kopczyków i wykonanie misek, po trzech latach przekazanie drzew Zamawiającemu.
3. Do wykonawcy należy:
1) wykonanie robót zgodnie z dokumentacją projektową;
3) powiadomienie o rozpoczęciu budowy Zamawiającego oraz zainteresowane podmioty wg uzgodnień zawartych w dokumentacji;w tym Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej; w przypadku przejmowania na czas budowy terenów nie należących do Zamawiającego lub wykonywania robót w rejonie uzbrojenia, po ich zakończeniu wykonawca zobowiązany jest dostarczyć protokół przejęcia terenu lub sieci przez ich zarządcę;
4) okazanie dokumentów potwierdzających, że użyte materiały odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w STWiORB (atesty, aprobaty techniczne);
5) oznakowanie i zabezpieczenie robót;
6) załatwianie spraw związanych z prowadzeniem budowy, kontaktowanie się z gestorami sieci, zarządcami dróg, wprowadzenie i utrzymanie organizacji ruchu na podstawie otrzymanego od Zamawiającego upoważnienia;
7) pełna obsługa geodezyjna wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej; mapy należy dostarczyć w wersji papierowej i elektronicznej (format dwg lub dxf lub równoważny).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące integralną część niniejszej SIWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
77211600-8 - Sadzenie drzew
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2021-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |